Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: steamKa
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Powiadomienia (K.Notify)
arct!c
No wiec chciałbym zaprezentować swoje pierwsze wypociny wink.gif Natchnie naszło mnie gdy przeglądałem forum, i ktoś sie pytał czy mógłby upodobnić konnekta do steama, no wiec uczyniłem ku temu pierwszy krok.

Bazowałem na stylu vGlass. Zmieniłem tylko wymiary i grafikę, reszta pasowała ( czcionki, kolory ), mam nadzieje ze autor nie będzie miał nic przeciwko temu smile.gif. Mam zamiar zrobić jeszcze notify starego steama.

Zobaczcie, oceńcie.

user posted image user posted image

Załączniki

atol
sam myślałem nad tym by zrobić coś na podstawie steama... ale brzydkie to jest (steam)
PinBack
dla milosnikow halflajfowych ceesów to chyba idealne bedzie wink.gif
osobiscie do tego grona nie naleze wiec niestety nie skorzystam smile.gif
arct!c
QUOTE(hash @ 12.11.2005 - 22:59)
a tak po prawdzie stary skin byl lepszy
*



za troche pojawi sie wersja 'old steamKa".
Artek101
nowy wyglad steama to jest chyba gorszy niz poprzedni wiec thx, ale nie skorzystam... gdyby takie byly to nie skorzystalbym tez z emotek/ikonek cs/css. a stary tez nie jest fajny wiec tez nie skorzystam, lecz zechecil bym Cie do stwozenia stylu steama smile.gif ladnego smile.gif moze sam keidys zrobie, nie wiem, zniechecaja mnie pliki targa (czy jakies takie - mogloby byc png lub cos takie i ich ilosc) tongue.gif smile.gif

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
arct!c
jesli chodzi ci o zrobienie nowego styla do steama, to raczej nie ma sensu podmienianie samych grafik, jest to mozolne i dajace znikomy efekt. Trzeba by go gruntownie zmienic, ale nie stety nie ma tam zadnych plikow typu 'css' w ktorych moznaby pozmieniac ustawienia okienek etc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.