Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kilka użytecznych szczegułów
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Symbiotic Nature
Heja.. mam juz troszki konnekt b mnie cieszy ze program jest i sie rozwija... niestety z czasem pojawiaja sie pewne spostrzerzenia apropo czynnosci ktore powinno wykonnywac sie szybciej.

1. Okienko "Informacje o..." wszystko sduper tylko brak zakladki z informacjami z katalogu sieci gg... jak chce kogos sprawdzic to musze dodac go do listy, skopiowac uid, wkleic w wyszukiewarke kontaktu, i kilka razy probowac az mi zalapie ;P.

2. Do twórcy KNotify - jak klikne w okienko "przysyla wiadomosc" nie w text to okienko znika.. mysle ze dla typu okienek z 1 linkiem klik w okienko powinien go otwierac... ale napewno nie zamykac okienko! :/

3. klikamy na kontakt i mamy super opcje "Otworz strone usera", moze by dodać jeszcze "Otwórz URL z statusu usera" ? smile.gif

4. do twórcy FavorKi - fajnie by bylo zeby mozna by bylo napisac sobie krotki komment do "kontaktu www" wink.gif ktory by wyswietlalo jako status... ludzie lubia sobie tak zapisac hasla itp ;P biggrin.gif...

5. tu juz bardziej ambitna sprawa - czasem podpina się ktoś nieznajomy podajac sie za jakas tam osobe a w rzeczywistosci bedac zlosliwym kumplem z listy... pomóżcie ludziom ustrzec sie przed hamami np dajac w okienku rozmowy button "Spróbuj sprawdzic autentycznosc" ktory by zbadal czy przypadkiem nie pokrywa sie ten ip z jakims innym. do informacji trzeba by bylo dolaczyc czy dany ip jest za nattem [jako MOŻLIWE ŻE TO TA SAMA OSOBA]... metoda ip w wiekszosci przypadkow sie sprawdza,

6. Mamy funkcję IGNORUJ jako jawny blok, a czemu nie mamy niejawnego olewania? bodajrze gdzies wtyczka byla ale dziwnie i niejasnie to wygląda wszystko.

7. Opcje grup, np rozsyłanie pojedynczych wiadomosci do czlonkow grupy, badz ukrywanie statusu przed grupą.

8. Hmm wiem ze nie przejdzie ale połudze się... protokuł skype hihiiih biggrin.gif

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
Olórin
Ignorowanie jest jawnym blokiem tylko w sieci GG i tylko kiedy mamy kontakt na liście - czyli zaigorować i skasować - wtedy jest ignorowanie.
NerII
Propozycje kolegi bardzo mi się podobają

Przydała by się taka opcja:
Ustawienia > połączenia i opcja Łącz automatycznie z wybranym statusem. O ile dobrze wiem takie coś idzie ustawić tylko dla GG.
powicher
QUOTE
moze by dodać jeszcze "Otwórz URL z statusu usera"


tak, z tym się zgadzam, chociaż najlepsza byłaby możliwość klikania url'a bezpośrednio na liście kontaktów.. smile.gif

tyle ode mnie

albo nie, chciałbym jeszcze mieć możliwość pełnego oskinowania głównego okienka K wink.gif ot taki bayer (whoops, to nie w tym wątku biggrin.gif )
riddle
A co jak user ma parę linków w opisie? Na Jabberze możesz mieć znaków ile chcesz, na tlenie 255. No i co wtedy? :> Dlatego albo klikalne linki w opisach na liście kontaktów (jako opcja) albo tak jak jest - możliwość skopiowania opisu kDodatkami bądź kliknięcie w Więcej kontaktu.
KoSiarzPL
Wtyczka do otwierania linkow ze statusu usera juz jest. Poszukajcie w forum "dodatki>wtyczki" wtyczki o nazwie "linker"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.