Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: (nie)zainteresowania k.notify...
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie dodatków
arct!c
Meczy mnie jeden fakt, od wczoraj probuje wstawić thema do k.notify ale niestety moje starania są daremne. Z tego co wiem na owym sub-forum z k.notify, aby cos wstawić potrzebna jest zgoda moderatora który musi zaakceptować nowy watek. Takiej zgody moderator nie wyraził. Jeśli jestem w błędzie proszę mnie oświecić. Dziś w południe próbowałem dodać jeszcze raz - z takim samym skutkiem co ostatnio. Reasumując albo moderatora nie odpowiadał mój styl i postanowili go nie dodać, albo po prostu nikt sie tym nie interesuje.
lhs
Zatwierdziłem właśnie. Problem polega na tym, że posty czekające na zatwierdzenie nie pokazują się po kliknięciu "Pokaż nowe posty" - są jedynie oznaczane małą szarą ikonką na stronie głównej forum. Postaram się częściej oglądać całą stronę główną smile.gif
arct!c
dzieki wielkie smile.gif
riddle
Proszę wziąć przykład z tego wątku i nie zakładać nigdy więcej / nie pisać na PM do moderatorów o [nie]zaakceptowaniu tematu. My nie jesteśmy jak pieski na klaśnięcie w ręce. Zamykam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.