Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: a moze... koszulki? :)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
vojtek
Teraz mi przyszedl do glowy taki pomysl aby zrobic koszulki konnekta.. Jakies logo, adres strony www itp.. Czesto serwisy robia takie inicjatywy dla swoich odwiedzajacych, mysle ze i w konnekcie mozna by to zastosowac smile.gif Troche pracy z tym jest, ale mysle ze warto.. Czy 'szefowie' projektu planuja moze taka akcje? smile.gif

Jesli tak to pisze sie pierwszy na taka koszulke wink.gif
shw
co prawda posikalbym sie szczescia za taka koszulke, ale cos mi sie wydaje, ze 'szefowie' to raczej nie maja kasy na taka inwestycje...
cRoMo
Wezcie pod uwage, ze szefowie moga na tym dobrze zarobic, niekoniecznie tracic :]
torn
True. Myśleliśmy nad plakatami ale też nic z tego nie wyszło...
shw
QUOTE(cRoMo)
Wezcie pod uwage, ze szefowie moga na tym dobrze zarobic, niekoniecznie tracic :]

zeby zarobic trzeba zainwestowac!
jezeli natomiast 'szefowie' maja kase na taka inwestycje to chetnie bede sie pokazywal na ulicy w to lato w koszulce ze znaczkiem K'ya smile.gif
piotr.ek
QUOTE(shw)
...chetnie bede sie pokazywal na ulicy w to lato w koszulce ze znaczkiem K'ya smile.gif

Juz widze te masy ludzi w koszulkach z tekstami w stylu: "Konnekt - konnekting people" laugh.gif Tak serio, to podoba mi sie ten pomysl smile.gif
miluti
Dobra, w takim razie potrzebny jeszcze dobry projekt, najlepiej żeby ich było kilka wtedy każdy sobie wybierze to co mu się spodoba.

A realizacja? Jest prostsza niż myślicie i nie trzeba do tego drukarni i dużej kasy. Taką koszulkę może sobie zrobić każdy we własnym zakresie. Wystarczy komputer, drukarka, odpowiedni papier do wprasowanek, i koszulka na której będziemy chcieli to umieścić.
Teraz tylko potrzeba ochotnika(ów) do zrobienia fajnych obrazków 8)
shw
a mozna i prosciej - isc do papierniczego, kupic akwarelki i jebnac na koszulke, jak ktos ma talent tongue.gif
ale piszac o pomysle koszulek to chyba nie o to chodzilo...
Matzec
Dobry pomysł z tymi koszulkami.
Moim zdaniem powinny wyglądać mniej-więcej tak:

user posted image

Szefowie! ;)
Zróbcie takie koszulki, na pewno kupię :)
shw
eeeeeee - a moze zrobic majtki - dla chlopcow i dziewczynek. i dziewczynki beda mialy znaczek konnekta a chlopcy beda mieli do wyboru rozne nazwy wtyczek? laugh.gif
nie to zebym cos sugerowal albo jakiestam skojarzenia - po prostu taki pomysl tongue.gif

a co do projektu matzec'a... cos mi w nim nie pasuje... tylko teraz pytanie co?
torn
QUOTE(shw)
a co do projektu matzec'a... cos mi w nim nie pasuje... tylko teraz pytanie co?

Pomijając sam pomysł koszulek to w projekcie matzec'a brakuje jakiegoś bajeru... samo logo i napis to nie wszystko.
Olórin
moze brakuje jakiegos hasełka np. "konnekting people" czy cos takiego smile.gif?? :?:

ps. lepsze będzie "Konnekt rządzi" ;]
cRoMo
Mnie osobiscie bardziej podoba sie logo Staminy anizeli Konnekta. Dwie niebieskie kuleczki (bez napisu ani tla) na bialej bluzie (a raczej rodzaju T-Shirta z dlugimi rekawami) wygladalyby cudownie smile.gif
winthux
a może raczej bluzę z kapturem ?? :)
Olórin
no temat niezły smile.gif i KUserzy zainteresowani :]
cRoMo
Tutaj mozna zlozyc zamowienie na niestandardowa koszulke. Jesli chetnych znalazloby sie wiecej niz 30, mozna skorzystac z oferty dla firm.

Teraz pytanie o finansowanie. Mam maly pomysl, powinno sie udac. Otoz, pierw trzeba sprawdzic ilu byloby chetnych (deklaracja na Forum). Nastepnie dokonac wyceny - firma robi to za darmo. Potem kazdy zglaszajacy przesyla okreslona kwote przez dzialajacy przeciez Wasz system 'Wsparcia'. Kwota powinna byc wrecz zmieniona in plus, abyscie (hao, torn) tez z tego cos mieli. Pozostaje jeszcze dogadanie sie z firma, aby wyslala koszulki po kolei pod wskazane przez nas adresy, a Wy zaplacicie za koszulki.

Troche skomplikowane, ale bezpieczne, zarowno dla Was (hao, torn) jak i dla nas biggrin.gif

PS. Pytanie tylko, czy mozliwe jest, aby kazdy zamawiajacy mial wybor wzoru, np. jeden z dwoch (Stamina i konnekt), koloru (standardowy na koszulki.pl bialy lub czarny) czy rodzaju materialu.

PS2. Firma robi nadruki sitodrukiem - bardzo trwale.
PS3. Oczywiscie moznaby zrobic to bez udzialu Staminy, ale wtedy wychodzi znacznie drozej, a i Stamina nic z tego nie ma sad.gif
^BerZerK^
hah jesli bedzie mozna czarne, zwykly y-shirt i polo to ja chce takie
:-) jak najbardziej powazna deklaracja
:-) ale warunek - czarne, bo z zasady kazdy kolor jesli czarny :-) noooooo z malymi wyjatkami
hao
Jeżeli znajdzie się odpowiednia liczba chętnych to my w sumie nie mamy nic przeciwko...
shw
no to skoro prace nad K stoja, to moze troszke jest czasu, wiec moze chwilke przeznaczycie, dogadacie sie jakos z tamtymi co do ceny, zrobicie jakies fajne logo, screeny na tle bialym, czarnym i czerwonym (chyba takie kolory proponuja) walniecie na forum i wtedy zaloze sie znajdzie sie grupka osob, ktore zechca nierozstawac sie z konnektem nawet wychodzac z domu wink.gif
no i oczywiscie news na stronie - nie wszyscy zagladaja na forum/sa tu zarejestrowani.
torn
heh, też jestem za! szczególnie jak bym zobaczył na koszulkach tego bohomaza co jest w mojej, hao i jakubka sygnaturce, oraz na splashu w K... to by było coś :]
foxtwo
QUOTE(torn)
heh, też jestem za! szczególnie jak bym zobaczył na koszulkach tego bohomaza co jest w mojej, hao i jakubka sygnaturce, oraz na splashu w K... to by było coś :]

Nom te washe obrazki w sygnaturze i jako avatarki sa zaje... fajne laugh.gif Na czerownej koshulce swietnie by to wygladalo... 8)
torn
QUOTE(foxtwo)
Nom te washe obrazki w sygnaturze i jako avatarki sa zaje... fajne laugh.gif  Na czerownej koshulce swietnie by to wygladalo... 8)
dzięki, fajnie, że się podoba tongue.gif
Olórin
smile.gif teraz przydało by się jakieś hasełko reklamowe :]
cRoMo
Widze, ze "wladzy" wink.gif i k.userom pomysl sie podoba. Proponuje zatem, abyscie opracowali kilka wzorow i skontaktowali sie z wlascicielami koszulki.pl z pytaniem, czy jest mozliwosc, aby zrealizowali duze zamowienie (mysle, ze bedzie nas duzo wiecej niz 30), aby byla mozliwosc wyboru przynajmniej sposrod dwoch rodzajow logo i koloru koszulek (bialy dla logo Staminy/avatara hao i np. czerwony dla avatara torna).

Generalnie im wiecej chetnych, tym lepiej, dlatego wydaje mi sie, ze powinnismy zalozyc osobny watek, gdzie deklarujemy chec nabycia, a dopiero potem dowiemy sie o warunkach i zlozymy konkretne zamowienie z podaniem adresu (najlepiej poprzez wiadomosc prywatna przeslana do torna czy hao).

IMHO cena nie przekroczy 30PLN wraz z wysylka, a byc moze bedzie nizsza.
shw
po 1 to musi byc tez czarna, bo ja uzalezniony od tego koloru smile.gif
a po 2 - przy takiej cenie to ja kupuje na 100%!
Ludwik
To wprawdzie nie są koszulki konnekta, ale chyba kojarzą się nam jednoznacznie: [click]
Poza tym "jeśli chcesz miec zamiast mojego naruku jakiś inny to po wylicytowaniu przeslij mi na maila to co chcesz abym umieścił na nadruku" wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.