Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Usunięte ustawinie K?!
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
dantley
Witam,
przed chwilą włączyłem komputer, potem chciałem uruchomić K. Zniknęła cała lista kontaktów, style rozmowy, jaki i wygląd listy, są domyślne...
Czy można to wszystko jakoś naprawić?


BTW, z Operą mam tak samo... Włącza się standardowa :/
arct!c
moze wylaczyles kompa z listy? Czasem tak sie dzieje z aplikacjami jak polecisz po listwie, albo reseta dasz ;-)
dantley
Hmm... reset był, owszem. Tyle, że Opera na bank była zamknięta, a K prawie na bank:) Bo reset zrobiłem jakieś 10s po kliknięciu Zamknij...

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
Olórin
QUOTE
Bo reset zrobiłem jakieś 10s po kliknięciu Zamknij...

To że konnekt był zamknięty nie znaczy że dane były już na dysku - zakładam że masz włączony zapis buforowany... Radzę wyłączać komputer jak należy, i zrobić od czasu do czasu defragmentację i chkdsk'a.
KoSiarzPL
QUOTE(dantley @ 16.11.2005 - 16:33)
Hmm... reset był, owszem. Tyle, że Opera na bank była zamknięta, a K prawie na bank:) Bo reset zrobiłem jakieś 10s po kliknięciu Zamknij...


Opera byla napewno, napewno zamknieta? Opera w pierwszej fazie zamyka okno ale jeszce pracuje w tle zapisujac swoje ustawienia. Trwa to w zaleznosci od kompa (na moim atlonie 3000) ok kilku sekund.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.