Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Połączyć się z msn...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
dantley
Używam serwera chrome.pl.

Chcąc połączyć się z siecią msn rejestruje bramkę msn na serwerze. Restartuję jabbera, niestety, status ciągle niedostępny. Wpisuję hasło ponownie, msn bez restartu jabbera zmienia od razu status na dostępny.

Po ponownym restarcie jabbera (czyli symulowanym ponownym uruchieniem K), problem zaczyna się od początku :/

Może ma ktoś jakąś radę?


PS. Zaznaczam, że hasła są wpisywanie poprawanie.
Olórin
Czy bramka ma twoją autoryzację (subskrypcje statusu)? Jeżeli tak, to zapytaj na forum twojego serwera Jabberowego, po jego stronie raczej leży problem.
dantley
Ma, ma smile.gif

Tak myślałem, żeby tam napisać, ale wiem, że chrome.pl to popularny (chyba naj) serwer, i tutaj z pewnością piszą jego użytkownicy.
Olórin
Ale prędzej uzyskasz konkretną odpowiedź na forum chrome, tam siedzą ci bardziej obeznani z problemami transportów...
dantley
Już wszystko ok.

Wystarczyło przestać pobierać status kontaktu, i zacząć pobierać ponownie. Trochę było z tym roboty, ale w końcu mogę gadać z moimi kolegami spoza Polski:) A status msn zachowuje się już normalnie:)

I jeszcze taki mały ot.

1. Mam kontakt w np. dwóch grupach. Jak mogę go usunąć z jednej grupy, nie usuwając z drugiej?
2. Przez cały czas mam grupę 'Agents'... Jej usuwanie nic nie daje. Da się to jakość obejść?
Olórin
QUOTE
Mam kontakt w np. dwóch grupach.

K nie pozwala na trzymanie kontaktu w 2 grupach.
2. Nie
dulek000
2. Wystarczy przełączyć się na synchronizację do K, usunąć grupę, zrobić reconnect, przełączyć się na synchronizację do serwera.
BAm
Siema !!!

Od niedawna mam zainstalowanego Konnekta i chciałbym miec połączenie z MSN.
Nie wiem jak to zrobic. CZekam na pomoc najlepiej KROK PO KROKU.

Za pomoc :WIELKIE DZIEKI!! smile.gif
atol
http://faq.konnekt.info/icq.php

Analogicznie do tego. Poczytaj jeszcze materaiły tam zawarte.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.