Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zliczanie smsow
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
shw
chodzi mi o to, ze w firstwap'ie jest 15 na tydzien, w erze bedzie 10 (czy ilestam-zalezy od czegostam smile.gif) dziennie itd. moznaby zrobic, zeby w konfiguracji byl zapisany limit i na ile on starcza [ew. poczatek okresu i koniec - firstwap]. i zeby K zliczal ile wyslano w tym okresie smsow. zeby wyswietlalo na dole okienka ile zostalo smsow i ew. do kiedy, bo to podliczanie co jest jest... do bani troche smile.gif
Olórin
pomysł nienajgorszy, no ale IMHO wykonanie niebędzie najłatwiejsze sad.gif
1. limit może być na użytkownika(1rstwap) albo numer tel.(idea)
2. limit może być dzienny, tygodniowy, miesięczny, itp.
3. ktoś inny mógł wysłac na dany nr. tel. sms'a z bramki
no i tak pozatym czy ktoś z tego będzie korzystał?? chyba te bramki dają komunikat "Limit sie skończył!"smile.gif
shw
zle mnie zrozumiales... mi chodzi o to, ze ja nigdy nie pamietam ile mi smsow zostalo na ten tydzien w firstwap'ie smile.gif
a o tej erze, bo bedzie denna zmiana i to sie tez moze i tam przydac.
o to mi chodzi, bo nie chce mi sie robic kresek na kartce za kazdym wyslanym smsem z firstwapa smile.gif
a wykonanie to chyba wcale nie takie trudne, bo zliczanie i tak jest - wystarczyloby zrobic, ze na jaki czas... no i oczywiscie zlikwidowac ten maly bug, ze nawet jak nie wysle smsa to zalicza tak jakby zostal wyslany...
foxtwo
Mozna by bylo wykorzystac programik semsms (tam jest ta funkcja), bylaby kolejna wtyczka, ale to tylko taka mala sugestia... 8)
shw
mysle, ze pisanie do tego oddzielnej wtyczki troche mija sie z celem... no ale to nie ja jestem tutaj specjalista.
Olórin
QUOTE(shw)
mysle, ze pisanie do tego oddzielnej wtyczki troche mija sie z celem... no ale to nie ja jestem tutaj specjalista.

Zgadzam się z tobą, to się mija z celem


ps. takie małe pytanko: czy 1rstwap pisze "skonczyl ci sie limit"??
KOSMOS
QUOTE(Olórin)
ps. takie małe pytanko: czy 1rstwap pisze \"skonczyl ci sie limit\"??

Chyba nie w pasku statusy występuje błąd z fontem, chyba ze jest jakaś nowa wersja tego skryptu.

PS. Ostatnio wysyłam sporo SMSów i nie ma komunikatu laugh.gif
ale nie wiem ile wysłałem, bo zliczanie zeruje się po po nownym włączeniu kompa : :?
hao
Podaje komunikat, że limit został wyczerpany...
shw
QUOTE(KOSMOS)
PS. Ostatnio wysyłam sporo SMSów i nie ma komunikatu  laugh.gif
ale nie wiem ile wysłałem, bo zliczanie zeruje się po po nownym włączeniu kompa : :?

wlasnie o tym mowie - zliczanie takie jest do bani, zupelnie bezuzyteczne. dlatego moja propozycja
Olórin
w 1rstwapie mozna sprawdzic ile zostało nam smsów na koncie....trzeba wejść w status wiadomości smile.gif

mały upgrade smile.gif to jest na stronie 1rstwap, status dostarczenia wiadomosci smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.