Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: System nie udziela automatycznej odpowiedzi
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Mitus
Witam

Mam problem:
Otrzymywalem spam z automatow wiec postanowilem wlaczyc opcje blokowania wiadomosci od osob spoza listy ale chcialbym aby ktos kto chce zagadac zeby mogl wiec postanowilem ustawic haslo po podaniu ktorego doda dana osobe do kontaktu i nie bedzie blokowana oraz w automatycznej odpowiedzi podac haslo tej osobie - automat nie zareaguje a czlowiek moglby bez problemu sie ze mna skontaktowac

niestety mimo ze opcja hasla dziala to natomiast opcja automatycznej odpowiedzi do tej osoby nie dziala! i osoby nie znaja mojego hasla do porozumienia sie ze mna!

Prosze - naprawcie ten blad
riddle
Musisz mieć status inny niż Niewidoczny.
Mitus
Otoz gdy to testowalem mialem status dostepny.
Utworzylem nowe konto na gg i odpalilem gg
i z tego nowego konta wyslalem do siebie wiadomosc - nie dostalem automatycznej odpowiedzi z zawartym haslem sad.gif ale jak wpisalem haslo to zadzialalo i wiadomosci dochodzily. Ale teraz jak osoba ktora chce mnie zagadac nie znajac hasla, bo autorespond z zawartym haslem nie dziala.

prosze o naprawienie tego buga - i zeby dzialalo dla wszystkich statusow [bo jak jestem offline a ktos pisze to zeby tez dostal autorespond] - no chyba ze sie nie da tego zrobic
Olórin
Używasz wtyczki kpilot?
macie3k
melduję, wyłączenie kPilota naprawiło działanie autorespondera (mialem identyczny problem)
Olórin
Nadpisz swojego tą wersją: http://stuff.olorin.info/kpilot2.rar, ten poprawiony dziala dobrze;)
StRuGi
I od razu pokazuje przerobiony przez kPilot2 alias.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.