Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Chetni na koszulki
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
cRoMo
W tym watku zglaszamy chec nabycia koszulki. Nie jest to jeszcze zobowiazanie, chodzi o orientacyjne okreslenie liczby chetnych. Szczegoly znajdziecie w tym watku. Wzory zostana zaprezentowane wkrotce - zalozcie, ze i tak kupicie jakas koszulke, a dopiero pozniej wybierzecie sposrod dostepnych wzorow.

Prosze nie podawac adresow, tylko wyrazny wpis z zaznaczeniem checi kupna i ew. ilosci, jezeli jestemy pewni, ze zakupimy wiecej niz 1 sztuke
cRoMo
Wyrazam chec.
miluti
Oki, jedna na pewno smile.gif
Piszę się na drugą gdyby wyszły dla userów "Konnekted" i "Zaawansowanych" 8)
vojtek
ja tez sie deklaruje na kupno koszulki Konnekta smile.gif
^BerZerK^
tak jak pisalem:
czarne!
i jesli by byla mozliwosc koszulki polo, to wtedy jedna taka i jeden t-shirt zwykly :-)
shw
dobra - dopisze sie, bo jeszcze pomysla, ze chetnych nie ma.
gadalem jeszcze z qmplem, wiec moze beda ze 2 albo cos.
oczywiscie 2 warunki: dostepny kolor czarny i przystepna cena smile.gif
SandmmaN
Ja rowniez wyrazam chec kupienia takiej koszulki.
Nie moge napisac, ze sie deklaruje, bo design'u koszulek jeszcze nie widzialem a nie kupie czegos co nie bedzie mi sie podobac :/
Jednak jezeli cena faktycznie nie przekroczy sumy ok.30 PLN to bede BARDZO sklonny ją kupic wink.gif
(tez jestem za kombinacja z czarnym tlem)
Sija
jesli cena i design beda ok, ja rowniez wyrazam chec :]
Olórin
QUOTE(BazylisZ)
jesli cena i design beda ok, ja rowniez wyrazam chec :]

mam dokładnie to samo do powiedzenia :]
misiu98
To ja nie będę gorszy :-)
Sztuk: jedna.
Warunki-- jak wyżej wink.gif
sarinnn
JA DWIE !!
burcu
Dla mnie jedną proszę...
shw
Hmmm - i co z tymi koszulkami?
A moze by tak www.butik.pl?
webcity.pl zalatwilo sobie tam koszulki i to kilka wzorow i rodzai (http://butik.pl/webcity) to moze i my... [bo jak nie, to kupuje koszulke webcity biggrin.gif]
torn
user posted image
To moje skromne propozycje koszulek, i przy okazji prezentacja nowego splasha :]
burcu
Jak dla mnie super biggrin.gif Splash będzie też cool w takim razie smile.gif
Olórin
proponuje te kilka postów(niedotyczącyc chęci zakupu) przenieść do tego wątku

splash niezły będzie, ale na koszulke najbardziej podoba mi się 4 wersja, na tył koszulki można by dać 1 lub 2 obrazek smile.gif
shw
moze w 1 i 2 gdzies jednak walnac, ze to konnekt, jakis ladny napisik albo adresik stronki ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.