Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: k.status - help - pomocyyy - !!!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
tomyy
:? mam problem, jak mam wgrac ten k.status ??? please help me !!!
ferrarius
Musisz sciagnac wtyczke. Nastepnie rozpakuj archiwum do katalogu konnekta. To bardzo proste. Jeszcze tylko restart Konnekta i gotowe biggrin.gif
tomyy
zgralem wtyczke rospakowalem do katalgu konnetka - reste i qde nic !!! sad.gif
Olórin
sprawdz czy masz w katalogu Konnekt\plugins plik status.dll jeżeli nie to musisz go poszukac(bedzie w zipie kstatusa i tam go wrzucic:)
tomyy
sciagnelem, z folderu "plugins" wyciagnolem status.dll zamienilem na ten poprzedni i kiszka !!! nie wiem moze nowa wersja progamu nie dziala z wersja k.statusu 0.2.8,0 !!!
shw
a masz ja wlaczona?
[klucz ^] > Wtyczki > i sprawdz czy status.dll jest zaznaczona.
Puma
k.status działa bardzo dobrze, szalenie podoba mi się ta wtyczka smile.gif
Tylko trzeba ją wpierw włączyć smile.gif
daten
Ej plik tej wtyki ma być w katalog_konnekta\plugins a nie w katalog_konnekta!!!! smile.gif :idea:
case
Daten: status.dll ma byc w katalogu plugins, ale w zip'ie sa tez inne pliki i katalogi!!

wypakujesz zip'a do katalogu konnekta i nie musisz nic wiecej robic (oprocz wlaczenia wtyczki, ktora wykryje sie przy wlaczaniu K)

boshhh...
---------------------------
www.rap4u.prv.pl
tomyy
wtyczka wgrana, pliki tez, w opcjach przy statusie.dll jest wykrzyknik - zaznaczam daje reste KONNETKA i dupa nic !!! ale mam okno z informacja: Load Failed [1157] Jeden z plikow bibliotek potrzebnych do uruchomeinia tej aplikacji nie moze zostac odnaleziony.
winthux
a takie małe pytanko... Czy masz w katalogu głównym konnekta pliki devil.dll, ilu.dll i ilut.dll ??
tomyy
ok dziekuje wszystkim ktorzy starali mi sie pomoc !!! wina tkwila w wrsji KONNETKA na nowej nie dzialalo a na starszej dziala smile.gif jeszcze raz thnx KONNEKT RULEZZ
Sija
no comments....
nix
K.Status nie mogl odnalesc biblioteki devIL ktora powinna byc w glownym katalogu konnekta i ktora znajduje sie w zipie z K.Status.
dziala z poprzednia wersja Konnekta poniewaz w niej devIL (dla sms) byl oddzielna biblioteka a w najnowszej jest w sms.dll. dlatego w zipie z K.Status jest devil.dll itd
tomyy
no to teraz juz wszytko jasne, dzieki za informacje smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.