Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kilka braków - moim zdaniem :)
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Rafit
No więc tak przydałoby się pokolei:


- Grupy/Grupowanie: sortowanie według własnego widzimisie, a nie rosnąco, malejąco, alfabetycznie i inne farmazony.
- Grupy: możliwość wyłączenia górnego paska z grupami, kiedy mam ustawione Grupowanie.
- Ikonka Opisu Statusu: przydałoby się, aby po przeniesieniu jej na lewą stronę była takiej wielkości jak po prawej, a nie zmienia się w kwadracik 2x3 piksele czy tam mniej...
- Okno Kontaktów: własne tło (jpg, bmp etc.)
- Główne Okno: układanie wtyczek z menu i toolbaru według

ewentualnie:
- GG: Rozmowy głosowe i wideo (rzadko korzystam, no ale czasami się przydaje)

i jeszcze coś takiego w oknie kontaktów: chodzi mi o możliwość dodania koloru tła tylko pod kontaktem i opisem pomijając tło główne. Tak jak na pierwszej liście u mnie.
user posted image


No to tyle z tego czego mi brakuje. Czy jest możliwe zrealizowanie jakiejś z tej opcji ? rolleyes.gif
KoSiarzPL
QUOTE
No więc tak przydałoby się pokolei:
- Grupy/Grupowanie: sortowanie według własnego widzimisie, a nie rosnąco, malejąco, alfabetycznie i inne farmazony.

Ze niby co? Chcesz mieć pole tekstowe i wpisać "sortuj mi okntakty gg alfabetycznie ale tylko te zaczynajace sie od c do g reszte posortuj mi wedlug dlugosci nazwy ale jesli nazwa jest wieksza od 20 to ukryj kontakt. Kontakty tlena saz ..." I program ma niby to rozumiec i tak posortowac?
QUOTE
- Grupy: możliwość wyłączenia górnego paska z grupami, kiedy mam ustawione Grupowanie.

Chodzi ci o to żeby nie była widoczna nazwa grupy? Myśle że z tym by nie było akurat problemu.
QUOTE
- Ikonka Opisu Statusu: przydałoby się, aby po przeniesieniu jej na lewą stronę była takiej wielkości jak po prawej, a nie zmienia się w kwadracik 2x3 piksele czy tam mniej...

Fakt nawet tego niezauważyłem
QUOTE
- Okno Kontaktów: własne tło (jpg, bmp etc.)

To akurat konieczne ale już o tym była mowa w niejednym wątku.
QUOTE
- Główne Okno: układanie wtyczek z menu i toolbaru według

Też uważam że użytkownik powinien mieć prawo wyboru ułożenia kolejności przycisków na toolbarach i w menu a nie programista. Wiąże się z tym również występowanie separatorów. Wtyczki NIE powinny mieć możliwości dodawania separatorów, robił by to użytkownik.

QUOTE
ewentualnie:
- GG: Rozmowy głosowe i wideo (rzadko korzystam, no ale czasami się przydaje)

Fiu fiu

QUOTE
i jeszcze coś takiego w oknie kontaktów: chodzi mi o możliwość dodania koloru tła tylko pod kontaktem i opisem pomijając tło główne. Tak jak na pierwszej liście u mnie.

Dla niektórych przydatne a dla innych nie. Powinna być opcja w "wiecej" kontaktu do ustawień indywidualnego wyświetlania dla kontaktu.
zhvir
QUOTE
- Grupy/Grupowanie: sortowanie według własnego widzimisie, a nie rosnąco, malejąco, alfabetycznie i inne farmazony.


Chodzi tu zapewne o ręczne układanie kolejności grup a nie automatycznie przez program, co juz dawno temu postulowałem tutaj. Ja sam potrafię ułożyć grupy według odpowiedniej kolejności ale jest to dość uciążliwe i przy większej ilości grup nie wiem czy chciałoby mi się wykonywać te wszystki operacje.
Więc skoro sam potrafię to ręcznie zrobić to myślę ze można by dopisać mały fragment kodu który wykonywałby za mnie te czynności dzięki którym grupy są ułożone tak jak ja chcę (tu prośba o dodanie czegoś takiego w oknie "edytuj liste kontaktów" jak wyżej i niżej tak jak jest to w większości innych komunikatorów).
Rafit
No dokładnie chodzi o ręczne układanie.

Np że mogę sobie ustawić
ADCEB
a nie tylko
ABCDE i EDCBA

Teraz to musze kombinować z nazwami aby mieć te grupy, które chce na górze a te pozostałe na dole.
Thinker
e tam wystarczy dodac znaczek podkreslenia przed nick i mamy niejako dla niego priorytet w sortowaniu ;]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.