Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kontakty z tlena....
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > DwuTlenek
yaji
Dawno dawno temu, przezucilem sie z gg na tlena...Tlen ladnie zimportowal sobie kontakty z gg i cacy. Teraz chcialem wyprobowac Konnekta i jest maly problem... Na liscie z Tlena mam ponad 170 typa, wiekszosc to osoby uzywajace gg, ktorych nie mam na liscie na servie z gg. Co mam zrobic by przezucic te wszystkie kontakty na Konnekta? Recznie mi sie nie widzi wklepywanie...

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
mac307
niebardzo rozumiem problem...
z poziomu tlena robisz eksport konataktów do pliku albo na serwer a następnie z poziomu Konnekta importujesz kontakty. Prostszej metody chyba nie wymyslono wink.gif
yaji
No jak mportuje to wywala mi blad "Importowane moga byc tylko tablice ustawien i kontaktow"

Mam plik z kontaktami z tlena w formie pliku xml. Sa w nim zawarte informacje o ludziach uzywajacych gg i tlena. Co mam zrobic zeby konnekt zimportowal te kontakty ?

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
skolima
Nie tak :/ Musisz wyeksportować kontakt z gg w formacie pliku gg (txt, jeden kontakt na linię, dużo średników ;-)), albo na serwer (to chyba wtyczka Power Archive była) Jak jeszcze tlena używałem , to była tam taka opcja. Kontakty tlena przechowywane sa na serwerze, nie trzeba ich eksportować nigdzie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.