Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Trzeci przycisk myszy ?
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
.misiek
Witam smile.gif

Mam propozycję/pytanie. Czy byłoby możliwe wykorzystanie trzeciego przyscisku myszy w K. Dokładnie chodzi mi o roster. Jeśli np klikamy normalnie lewym 2x, otwiera się nam okienko rozmowy [przeważnie wink.gif]. Klikając prawym wyświetla nam się całe piękne menu.

A teraz propozycja:
'Ażeby' klikając trzeci przycisk myszy na kontakcie w rosterze od razu wyświetlało się okienko wysyłania sms [ewentualnie nawet przypisanie innej akcji przez użytkownika].
Zapodaje bo często się zdarza że mamy kontak razem z nr komórki i chcemy wysłać smska i trzeba przez menu PPM, albo przez ikonkę u dołu wink.gif
Olórin
Chyba już to kiedyś proponowałem, pomysł oczywiście znakomity - przy pracach nad nowa listą warto wziąc go pod uwagę.
zimaq
Proponuje w ogóle, dodać możliwość zblindowania wszystkich klawiszy myszki ( max jest 7, czy już zrobili nowego potwora? ;p ). Jak szaleć to na całego wink.gif
KoSiarzPL
Najlepiej gdyby dodano gesty mysza jak w operce laugh.gif
Olórin
Nie wiem jak wy, ale ja komunikatora używam głównie przez klawiaturę, więc przydała by się też poprawa używalności okna głównego przez klawiaturę smile.gif
KoSiarzPL
moze przydała by sie wtyczka do obsługi klawiatury? Tylko co ona miala by robić poza przechwytywaniem udeżeń klawiszy i wywóływaniem akcji ?
bakerss
a nie ma czasem klawy? http://www.kplugins.net/downloads.klawa.xml
arct!c
ja bym to widzial raczej jako rozszerzenie do klawy. NIe jako osobny plugin. A pomysl bardzo dobry. A niektore potwory maja juz po 8 przyciskow wink.gif
Olórin
QUOTE
ja bym to widzial raczej jako rozszerzenie do klawy.
No ostatnio pojawiła się moda na samochody z lodówkami i tosterami w środku....
arct!c
skoro tak twierdzisz, to eluwa. Niech bedzie i klawa z tosterem w 'srodku'.
Lwiczek
A mnie by się marzyła konfiguracja okienka, skrótów, myszy i klawiatury jak w operze [chyba nie ma opcji żeby czegoś nie ustawić po swojemu wink.gif]
jet
QUOTE(KoSiarzPL @ 24.11.2005 - 00:50)
Najlepiej gdyby dodano gesty mysza jak w operce  laugh.gif
*


Nie trzeba dodawać - wystarczy, że zainstalujesz StrokeIt (http://www.tcbmi.com/strokeit/) i podepniesz Twoje gesty myszy pod skróty klawiszowe kLawy. Ja używam już tak K od miesiąca i jest to bardzo wygodne, szczególnie "wyciąganie" okna nowej wiadomości gestem wink.gif.
Riven
i dobrze robisz, Stroke IT rlz! smile.gif nie potrafie sobie wyobrazic uzywania kompa bez niego
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.