Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pytania
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
sybi
Jestem (a może byłem) zatwardziałym tlenowcem
jednak nadszedł czas na zmiany, dlatego mam pytania w sprawie konnekta:
czy jest możliwość ustawienia 'single chat mode' aby jednym oknie prowadzić kilka rozmów?
czy jest możliwość ustawienia opcji, tak aby podczas uruchamiania oraz zamykania konnekta, program pytał nas o zmianę statusu/opisu?
Czy jest możliwość, takiej edycji programu, aby na zakładkach grup pokazywało ilość osób dostępnych (tzn nie ukrytych i niedostępnych) a po najechaniu myszką na zakładkę pokazało kto jest dostępny (jak poprzedni nawias)
Na razie tyle. Jak mi coś mi się przypomni to się odezwę.
Pozdrawiam
mgr.Dlugi
1. Nie
2. Uruchamiaj w trybie offline
3. Nie
eBayo
QUOTE
czy jest możliwość ustawienia 'single chat mode' aby jednym oknie prowadzić kilka rozmów?

Plugin TabletKa.
QUOTE
czy jest możliwość ustawienia opcji, tak aby podczas uruchamiania oraz zamykania konnekta, program pytał nas o zmianę statusu/opisu?

Z tego, co wiem do tej pory o Konnekcie, to raczej nie.
QUOTE
Czy jest możliwość, takiej edycji programu, aby na zakładkach grup pokazywało ilość osób dostępnych (tzn nie ukrytych i niedostępnych) a po najechaniu myszką na zakładkę pokazało kto jest dostępny (jak poprzedni nawias)

Narazie nie. Może kiedyś... wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.