Znalazłem parę błędów uprzykrzających korzystanie z tego wspaniałego komunikatora ;-)
Otóż problem nr:
1. Wysyłanie obrazków do innych użytkowników przez GG Image – przechodzi dziwnie wolno? – mimo łącza neo 640…. W czasie wysyłania obrazka pisząc do tej samej osoby komunikaty do niej nie dochodzą tz wyświetla mi się informacja – ze prawdopodobnie komunikat nie został dostarczony…. Dopiero po dostarczeniu obrazka można spokojnie rozmawiać.
2. Wtyczka kTransfer - praktycznie jest bezużyteczna bo najzwyczajniej nie działa, mimo zforwardowania portów nie mogę wysłać do nikogo żadnego pliku (nie jest to wina mojego łącza bądź niewiedzy konfiguracyjnej).
3. Czasami konnekt lubi zwolnić na pare sekund – chyba się przepełnia (używam go praktycznie 7dni w tyg czasami bez restartów) tongue.gif
4. wtyczka mejlik – głupieje czasami podaje mi, że mam nowe wiadomości w skrzynce – faktycznie są ale stare… -dziwna przypadłość możliwe też dla tego, ze mam włączone przechowywanie wiadomości na serwerze przez 3 dni…
5. Teraz sugestia –a nie problem ;-) Czy można było by zrobić tak jak np. w tlenie, aby przy nowej wiadomości (np. restartujemy komputer właczamy komunikator) to jeśli ktoś do Nas napisze Wiadomość jest sygnalizowana dźwiękiem od razu wyskakuje nam na pierwszy plan….. później jeśli zamkniemy okno tego rozmówcy i jeśli do nas zagada to nie będzie znowu wyskakiwało na pierwszy plan tylko będzie w pasku zadań…. – i zrobić do tego ograniczenie czasowe. Ze np. do 2h jeśli do Nas nie napisze to będzie czyszczone jego okno i po tych 2h jeśli znowu do Nas napisze to wyskoczy jego okno z dźwiękiem, (tak jak to było na początku włączenia komunikatora) Wraz z czyszczeniem czasowym okna aby konnekt się nie zapełniał. Mam nadzieje ze w miare jasno to opisałem. – bo takiej opcji nie można zrobić w konnekcie
to raczej tyle pozdrawiam!