Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 'Podwojna' wiadomosc?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
piotr.ek
Ciekawe czy ktos jeszcze tak ma... Otoz zdarza mi sie, ze po kliknieciu na ikonke w tray'u i otworzeniu wiadomosci, ona (ta ikonka) mruga sobie wesolo dalej. Ponowne klikanie nic nie daje. Trzeba zamknac okno z wiadomoscia, kliknac raz jeszcze i wtedy dopiero mrugac przestaje. Kwestia tylko taka, ze za drugim razem otwiera sie puste okno - zadnej wiadomosci, nic... Dzieje sie to zwykle, gdy ktos napisze cos do mnie, a ja nie jestem w tym momencie zalogowany. Co z tym zrobic, jest jakies lekarstwo, czy jeszcze nie wynaleziono? wink.gif
SandmmaN
Czy wystepuje to u Ciebie przy otrzymaniu wiadomosci od osoby przy rozmowach, z ktora uzywasz Crypta?
Miewam podobne rzeczy ale przy wiadomosciach obslugiwanych przez kLAN :/
Olórin
mam czasami takie problemy...zdarza się że jedyną radą na to jest usunięcie kontaktu smile.gif co ciekawe dzieje się totylko na klanie
SandmmaN
QUOTE(Olórin)
mam czasami takie problemy...zdarza się że jedyną radą na to jest usunięcie kontaktu smile.gif co ciekawe dzieje się totylko na klanie

Jeszcze ciekawszym jest to, ze jezeli uzywasz przy tych rozmowach Crypta, to druga mozliwoscia obok usuniecia kontaktu jest wylaczenie i wlaczenie szyfrowania (2 x klik na klodeczke w oknie rozmowy) - w tym momencie w oknie pojawia sie tresc wiadomosci i wszystko dalej jest ok (do nastepnego zamkniecia okna rozmowy i otrzymania nastepnej wiadomosci od tego rozmowcy... - testowalem tylko z jedna osoba kLAN wiec niewiem jak jest z wieksza iloscia naraz przychodzacych msg).
piotr.ek
Nie uzywam ani GG Crypt, ani kLANu...
Olórin
a tak offtopic to z nazwy ggcrypta należałoby wyżucić "gg" smile.gif bo to jest crypt ogólny(do klana i reszty:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.