Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: składowanie plików
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
anis
Witam, jeszcze niedawno miałam tak, że jak ktoś mi przesyłał jakies pliki głównie obrazki typu .jpg .gif i inne, to zapisywały się one automatycznie w katalogu konnekta a dokładnie "profiles/mój nick/imgcache/" Niestety odinstalowywałam i zainstalowywałam na nowo konnekta i juz mi się one nie zapisują. Musze dopiero recznie, bo inaczej nie ma tego <jedynie w archiwum, ale nie ma dokładnie lokalizacji>
Jak usunąć ten problem i czy jest mozliwość ustalenia rozmiaru ogólnie przyjmowanych obrazków <łącznie, ile w katalogu się mieści>
To na pewno będzie związane cos z tymi ustawieniami poniżej:

ALE przy opcji "zezwalaj na odbiór plików"
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (2.jpg)
przy podpowiedziach wyskakuje komunikat " pozwala ma odbiór plików nie będacymi obrazkami czyli typy .jpg .gif itp." więc gdzie one są???????
ciolo
user posted image

Ja mam tak ustawione (standard), i mi wrzuca w ten katalog "profiles/mój nick/imgcache/"
anis
ok, już wiem ale powiedz mi gdzie masz ten katalog; w program files czy dokumentach z tymi obrazkami??? i czy da się go zmienić <ścieżke> i gdzie to sie robi, tam wyżej co zmieniłam to nic nie dało...

bo folder w którym sa przetrzymywane obrazki jest ukrytym i chyba tymczasowym... a ja bym chciała w normalnym umieścić, no ale gdzie wpisac ta ścieżke?????
jareq
Hmm dziwne bo ja właśnie sprawdzałem i nie mam wpisanej żadnej ścieżki a mimo to obrazki, które otrzymuje przez gg są umieszczane w profiles/mój nick/imgcache/ blink.gif

anis ten katalog jest w katalogu profili z Twoją nazwą, który to znajduje się w Katalogu konnekta bądź w C:\Documents and Settings\All users (lub nazwa profilu w systemie)\Dane aplikacji\stamina\konnekt\profiles i jest to uzależnione od tego jaką lokalizację wybrałaś podczas instalacji programu.

ps. folder Dane aplikacji jest ukryty
anis
ok rozumiem wszystko, a czy da sie zmienić tą lokalizację bez przeinstalowywania konnekta???? Np. Będe musiała robic formata i wszystko strace:/, a jak np. nie bede mogła tego skopiowac do innego foldera bo jakis tam wirus będę miała????
ciolo
Prawdopodobnie się da (musisz tylko podać nazwę profilu użytkownika), ja sam tego nie praktykowałem. Jeżeli chcesz mieć pewność czy nie ma tam jakiegoś wira przeskanuj jakimś antywirem przed kopiowaniem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.