Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pytania....
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
mikos
witam. mam pare pytań: jestem nowym użytkownikiem i nie wiem jak moge zrobic nowy temat... gdy proboje jest napisane ze nie mam uprawnien... to po pierwsze...tongue.gif a po drugie mam prosbe i pytanie: czy ma ktos wtyczke, albo moglby zrobic, ktora informowalaby jakims wyraznym dzwiekiem zmiane statusow wszystkich kontaktow na niedostepny? Mam problem z łączem i czasami mi się rozłącza... Gdybym mial taka wtyczke moglbym szybko podejsc do kompa(jesli mnie przy nim nie ma ) i sie znow polaczyc...smile.gif a i jeszcze jedna- moze ma ktos wtyczke ktora by wysylala tzw. SPAM(jest taka jedna w kDodatki, ale nie dziala:P),tzn zeby wysylala okresloną ilość razy podaną wiadomość...smile.gif i mam jeszcze jeden problem- cos zrobilem chyba w konnekcie i okno glowne jest wyświetlane tak 1 cm od prawej krwaedzi ekranu i nie mogę go wogole ruszyc... czesto tez minimalizuje sie bez pytania... Proszę o odpowiedz na nurtujące mnie pytania:P a jesli ma ktos rozwiazanie moich problemow bądź wteczki jakich szukam prosilbym o wyslanie na mikosss@o2.pl bądź kontakt na gg 1288561.Dzieki z gory:)
Olórin
QUOTE
nie wiem jak moge zrobic nowy temat... gdy proboje jest napisane ze nie mam uprawnien...

Cztytaj ogłoszenie dot. konkretnego forum.
QUOTE
Gdybym mial taka wtyczke moglbym szybko podejsc do kompa(jesli mnie przy nim nie ma ) i sie znow polaczyc...

Możesz ustawić automatyczne ponowne łączenie po padzie sieci.
QUOTE
(jest taka jedna w kDodatki, ale nie dziala:P)

Działa, wysyła wiadomosc do wszystkich otwartych okien.
QUOTE
cos zrobilem chyba w konnekcie i okno glowne jest wyświetlane tak 1 cm od prawej krwaedzi ekranu i nie mogę go wogole ruszyc... czesto tez minimalizuje sie bez pytania..

Dokowanie i automagiczne ukrywanie - wszystko siedzi w konfigu.
QUOTE
a jesli ma ktos rozwiazanie moich problemow bądź wteczki jakich szukam prosilbym o wyslanie na mikosss@o2.pl bądź kontakt na gg 1288561.Dzieki z gory:)

Regulamin 1.18....
mikos
no ok, ale niektorych odpowiedzi ni rozumiem- gdzie mam w ustawieniach to DOKOWANIE i AUTOMAGICZNE UKRYWANIE? a jesli chodzi o połączenie to niestety nie mogę ustawic automatycznego ponownego łączenia się do siecie- mam sieć WiFi i czasami mnie rozłącza. pomaga tylko odłączenie kabla od rutera i ponowne podłączenie, wiec przydalaby sie taka wtyczka...
Olórin
Ustawienia->Interfejs
Ustawienia->Interfejs->Dokowanie

Możliwe że musisz ustawić swój poziom zaawansowania na wyższy.
mikos
aha. wielkie dzieki:) a mam jeszcze problem- zamiast znaku wiadomosci pojawia mi się w obszarze powiadamiań czarny kwadracik zamiast znaku koperty, tak samo jest w tytule ostartego okna z wiadomoscią
mikos
pomoze ktos??<lol>
manieKMP
Przypuszczam, że zagubił się tobie plik graficzny (obrazek koperty) w katalogu "themes". Nie wiem jakiego zestawu ikon używasz więc ci dokładnie nie odpowiem. W wyżej wymienionym katalogu są podkatalogi zestawów (schematów) ikon. Radze szukać tego katalogu z danym zestawem lub zmienić na inny. Ustawienia->k.Style->Schemat ikon, tam powinno być wyświetlone jakiego zestawu używasz, możesz tam sobie go zmienić i powinno być dobrze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.