Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Funkcja 'SOLO'
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
KriSLee
Jestem dostępny/niewidoczny - nie ważne, w każdym razie, mam ważną rozmowę z jakimś kontaktem.
A tu nagle walą drzwiami i oknami inni i coś piszą - nawet jeśli widzą, że jestem niedostępny to i tak piszą - a mi tu wyskakują okna (przypomnę: w trakcie ważnej i wymagającej koncetracji rozmowy z jednym kontaktem smile.gif )
Więc pomyślałem o takiej funkcji "SOLO" - czyli jak zaczynam rozmowę z takim gościem to wciskam w okienku rozmowy z nim SOLO i blokuje mi to wyskakiwanie/przyjmowanie (nie jestem pewien smile.gif ) - wiadomości od wszystkich innych.

No, to tyle z mojej strony.
zhvir
Chyba da sie coś takiego uzyskać poprzez włączenie funkcji "ignoruj wszystkich", albo po prostu ustawienia->interfejs->wiadomości->automatyczne otwieranie okien po nadejsciu wiadomości (wyłączone albo zminimalizowane).

Odpowiedź na szybko szczególnie ta dotycząca ignorowania więc jak ktoś może uzupełnić to prosze smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.