Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: duzy robak [bug] ;]
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Sija
po wybraniu wiecej z menu kontekstowego kontaktu, wyswietleniu zakladki wiecej [plec, data urodzenia, notatki], zaznaczeniu pola notatki i kliknieciu [esc] znika, cala zakladka wiecej, a zeby tego jeszcze bylo malo, jesli pare razy sie kliknie [esc] w innych zakladkach/zostawi okno otwarte na dluzej konnekt sie od razu wylacza [zadnych bledow, okienek]...
Olórin
faktycznie własnie k mi wykonał nieparwidłową operacje i został bezczelnie zamkniety przez windoswsa, brak okienka od będów konnekta(poprostu wyleciał )

BazylisZ- może w xp'eku wyłaczyłeś to okieenko z wysyłaniem logów do m$ i dlatego K poprostu ci znikną
Sija
QUOTE(Olórin)
[...] BazylisZ- może w xp'eku wyłaczyłeś to okienko z wysyłaniem logów do m$ i dlatego K poprostu ci znikną


zupelnie o tym zapomnialem ;]

chociaz, to nie zmienia postaci rzeczy, ze konnekt sie sypie w powyzszej sytuacji
torn
Potwierdzone doświadczalnie :)
burcu
U mnie to samo :shock: Żadnych komunikatów - pyk i go nie ma...

OS: WinXP Pro SP1
longart
WoW, az niemozliwe sie wydaje :shock:, a jednak ma racje Bazyliszek laugh.gif
pozdro wink.gif
Sija
hao: zaszly jakies zmiany w tym temacie? bo jak na razie dalej sie krzaczy... :/
nix
tak to prawda przydalo by sie to naprawic... u mnie tez sie krzaczy
nail
U mnie to samo
drivex
a ja se znalazlem nowego BuGa :/ smile.gif otoz jak sie wejdzie do ustawien sms czyli tam gdzie np ustawiamy konto i nacisniemy w jakiejs kontrolce CAPSLocKa to siem znika :/ jakosik samo siem znika :// :]
nix
QUOTE(drivex)
a ja se znalazlem nowego BuGa :/ :) otoz jak sie wejdzie do ustawien sms czyli tam gdzie np ustawiamy konto i nacisniemy w jakiejs kontrolce CAPSLocKa to siem znika :/ jakosik samo siem znika :// :]
u mnie tez tak jest ale tylko podczas wylaczania capslocka gdy kursor miga w polu hasla (gdy ma fokus)
Lukas77
Dokładnie, ale trzeba ustawić kursor gdzieś w polu hasła. U mnie też znika... Very strange!
sinuhe
u mnie znika po dluzszej nieaktywnosci i po najechaniu kursorem na ikonke w trayu.
nix
w najnowszej wersji (106) nadal przy wylaczaniu ctrl w polu z haslem znika ramka wokol karty z ustawieniami
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.