Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: paski przyciskow w oknie rozmowy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
barbaros69
witam. mam takie pytanko. w oknie rozmowy mam dwa paski przyciskow:
1. ten od formatowania tekstu
2. ten, w ktorym sa np. "wyslij", "info" itp.
kazdy wie o co chodzi i gdzie one sie znajduja.

chcialbym sobie je zamienic miejscami i generalnie poustawiac tak, jak mi pasuje. otwieram dowolne okienko, ustawiam, no ale w innych jest juz inaczej, tak, jak bylo wczesniej, a po restarcie ustawienie paskow wraca do stanu poprzedniego. jak zrobic, zeby zastosowac moje ustawienia dla wszystkich okien i na stale? pozdrawiam!
lhs
Spróbuj zamknąć okienko z wciśniętym SHIFT-em i zrestartować Konnekta.
barbaros69
dzieki, masz u mnie browara smile.gif. na Konnekta przeszedlem niedawno, polecil mi go kumpel. wiele lat przyzwyczajen do GG robi niestety swoje i musze troche w nim pogrzebac aby mi sie wygodnie pracowalo. program jest naprawde swietny, mysle, ze do GG juz nie wroce. pozdrawiam!

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie. smile.gif
jareq
Swoją drogą przydała by się możliwość ustawiania ikonek w głównym oknie Konnekta: czy, która i w jakiej kolejności mają być wyświetlane wszystkie dostępne tam ikonki. Coś ala np. pasek ikon w firefoxie czyli: prawoklik -> Dostosuj
Olórin
Było.

Dopisek: mialem namyśli post jareq przedewszystkim wink.gif
barbaros69
szukalem, ale nie znalazlem

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.