Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Blue Konnekt
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
Bartholomew
Mój Konnekt

Schemat dostosowany do stylu Windowsa (dla tego cały pulpit). Styl okien niestety nigdy nie udostępniony oficjalnie w całości. CSS zbudowany na podstawie Satin'a. Własny styl kolorów, ikony to Ark Crystal, emotikony na razie z ICQ (niedługo będą zastąpione właśnie tworzonym schematem).

Załączniki

KoSiarzPL
Mi sie podoba, pewnie dlatego ze lubie blue wink.gif
Jedyne co może mi przeszkadzać to prawie brak zróżnicowania mojej wypowiedzi od wypowiedzi mojego rozmówcy.
Bartholomew
QUOTE
// Nie wysyłaj tego samego tematu trzy razy - wyślij raz i czekaj cierpliwie. I przeczytaj pierwszy, przyklejony temat na tym forum. Zatwierdzam warunkowo smile.gif
*



blush.gif Nie przyszło mi do głowy że to moze być wina moderowania. Myślałem że przywaliłem za duży załącznik i dla tego najpierw pchałem taki sam 2 razy a potem z linka zewnętrnego biggrin.gif No cóż... teraz już wiem. (W między czasie napisałem na PM do moderatora żeby potwierdził że coś sknociłem, ale już znam odpowiedź).

Dopisek: Dobrze że wreszcie ukazała się informacja o sposobie moferowania forum. Szkoda tylko że dopiero teraz.
Bartholomew
QUOTE(KoSiarzPL @ 30.11.2005 - 15:40)
Jedyne co może mi przeszkadzać to prawie brak zróżnicowania mojej wypowiedzi od wypowiedzi mojego rozmówcy.


No tak. Tylko strzałeczki. Ale nie potrafiłem jakoś znaleźć odpowiedniej formy...
KoSiarzPL
Może chociaż strzałeczki odróżnić od siebie (tak zauważyłem że mają inne kierunki wink.gif )
riddle
Status wali po oczach, ojej, wali.

Ale nice job.
KoSiarzPL
Racja i jest mało czytelny, ale ładnie siekomponuje. Ogólnie styl fajny ale ja bym go nie użył w tej wersji.
Bartholomew
QUOTE(riddle @ 30.11.2005 - 21:35)
Status wali po oczach, ojej, wali.

Ale nice job.
*



Dzięki. Status akurat miał taki być (ma ostrzegać żebym przestał gadać, bo ktoś się już rozłączył ;D ).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.