Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Rubato - Vivace
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kIEview)
lhs
UWAGA: Zestaw zawiera własne, niestandardowe definicje emotek.

Pro: nie gryzie się z żadnym innym zestawem - można używać jednocześnie.
Con: emotek nie można wpisywać ręcznie (chyba, że ktoś się ich skrótów nauczy wink.gif ) - trzeba wybierać je z menu emot.

http://www.deviantart.com/deviation/22851474/
riddle
Szkoda, że nie tworzyłeś tych zestawów jako podstawowych; większość ludzi używa 1 zestawu (nie mówię o dywersyfikacji na różne kontakty zestawów po 1nym). Przepisanie może być pracochłonne.
lhs
Świadomie smile.gif - chciałem stworzyć "klocki", które w dowolnych kombinacjach możemy sobie dodawać do zestawu głównego - wystarczy, że prześlemy komuś taki "klocek" - i już mamy nasz własny, zindywidualizowany zestaw smile.gif Emotki "główne" wpisujemy sobie standardowo, "dodatkowe" - wybieramy z menu.
KoSiarzPL
Nikt nie przesyła sobie zestawów emontikon gdyż jest to pracochłonne a poza tym mało osób lubi zmieniać swoje emotki na czyjeś życzenie. Gdyby chociaż przesyłąnie zestawów jakoś uprościć miało by to jakiś sens (pomyśł na wtyczkę) ale to i tak działąło by tylko konnekt<>konnekt.
Poza tym standardowych emotek raczej się nie używa "klikając w nie" tylko użytkowink raczej oczekuje iż same mu sie wstawią/pokażą.

Standardowe emotki troche mi sie już znudziły (mam tylko standardowe od samego początku). Nie mam czasu sie grzebać by coś łądnego znaleźć i jescze skonfigurować.

A ten zestaw mi się podoba biggrin.gif
lhs
QUOTE(KoSiarzPL @ 1.12.2005 - 17:24)
[...] mało osób lubi zmieniać swoje emotki na czyjeś życzenie. [...] Poza tym standardowych emotek raczej się nie używa "klikając w nie" tylko użytkowink raczej oczekuje iż same mu sie wstawią/pokażą. [...]

Czytałeś w ogóle mojego ostatniego posta?
KoSiarzPL
Czytałęm i właśnie mój post był odpowiedzią na niego.
Gdy mówiłem o:
QUOTE
poza tym mało osób lubi zmieniać swoje emotki na czyjeś życzenie

Tyczyło się sytuacji gdyby przesyłąnie zestawów było uproszczone.
QUOTE
Poza tym standardowych emotek raczej się nie używa "klikając w nie" tylko użytkowink raczej oczekuje iż same mu sie wstawią/pokażą

Mi chodziło o inne pojęcie "standardowe" niż tobie. Zobacz, że ten zestaw zawiera emoty, właśnie standardowe. Jeśli użytkownik pobierze twój zestaw będzie zmuszony do przerobienia go by działął "standardowo".

Wiem, że wielu rzeczy nie da się pogodzić i podałem same sprzeczności. Denerwuje mnie tylko obecny stan w jakim znajdują się komunikatory z punktu widzenia obsługi emotów. I ostatnio się zaczynam zastanawiać jak by to inaczej rozwiązać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.