Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z archiwum zapisanym w XML'u
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
ven0m
Witam. Mój problem wygląda następująco: całe archiwum (wcześniej zaimportowane z gg) zapisałem do pliku .xml, za pomocą opcji "zapisz" w historii. Teraz po ponownym zainstalowaniu Konnekta nie wiem jak je zaimportować, pliki dtb niestety straciłem...
Możecie jakoś pomóc ?

Pozdrawiam, ven0m
dulek000
Chyba (jestem pewny na 90%) nie da się tak wyeksportowanego archiwum zaimportować.
ven0m
a czy jest jakaś możliwość zamiany xml na dtb?
dulek000
To znaczyłoby, że da się zaimportować. wink.gif
BrinX
Siemanko Wszytskim Ja mam inny Problem z zapisanym archiwum z histori zapisałem go do XML a gdy próbuje go otworzyć wyskakuje mi komunikat ,, Nie można wyświetlić strony XML Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później.
System nie może zlokalizować podanych zasobów. Błąd podczas przetwarzania zasobu 'file:///C:/Program Files/Konnekt/history/...
I co z Tym fantem zrobić ?? mam windowsa XP SP2 i przeglądarke IE (standard) Kiedyś normalnie mi zapisywało i bez problemu otwierałem teraz moge otworzyć tylko te archiwa które udało mi sie kiedyś zapisać. Prosze o jakaś radę I z Góry Dziękuje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.