Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zahn
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
zahn
{edit} widze, ze dosc sporo forumowiczy zajrzalo tu juz po download stylu, wiec ulatwie nieco nawigacje - oto on :]
-- file is missing --

Ikony
-- file is missing -- Mocno zmodyfikowany zestaw ArkCrystal, podmiany
z oryginalnego zestawu Crystal i osobiscie rysowane ikonki
ukrytych [patrz taskbar] i niedostepnych [nie widze nic zlego w czerwonym].

Styl kIEview
Prosze nie gnoic, pierwszy raz zrobilem styl...
...i to przez przypadek. Spodobal mi sie port Satin, ale mial
za duze odstepy. Poprawilem CSS... w sumie... kolorki
tez moglbym zamienic... hm... w sumie... jest kilka ladnych
stylow Adium, z ktorych mozna nieco skubnac...
to i owo zrobie po swojemu.... hm... nawet 'nifty' wyszlo,
moze to na jakies forum wrzuce...
a wiec:
Ukonczony pol godziny temu zahnPlastic :]
Na ekranie widac rozmowe, ktorej uzylem do zrobienia
preview stylu, ale nie jest on jeszcze gotowy do publikacji.
Moze jesli komus spodoba sie screen, to sie za to wezme :]
Stylizowany na adiumowy Plastic, ale baza CSS byl port
adiumowego Satin [szacuneczek, Riddle ;]], wiec posiada
rowniez kolorowe podkreslenia i strzalki :]
[lecz w odwrotnych kolorach]

Emotikony
Nie uzywam.

Dla ciekawskich - reszta systemu widoczna na skrinie
- Styl Panther + rowniez recznie malowany Start :]
- Winamp 2 ze stylem Aqua_X
- Na dole Stardock ObjectDock
- Ikony Crystal
bialy663
Styl do kIEview jest zaje... fajny. Udostępnij please
arct!c
pieknie zakombinowany k+winamp smile.gif
atol
rozmowa też jest piękna
QUOTE
- Teraz bede musiał cie wykorzystać
- Jestem hetero
biggrin.gif biggrin.gif

Ten CSS by sie naprawde przydał
mhi
Nice CSS.
Gratulacje.
Mógłbyś CSS'a wrzucić na forum?
Byłbym Ci bardzo wdzięczny.
zahn
Dzieki za poparcie :]
Final juz wlasciwie gotowy. Jesli ktos bedzie chcial, moge sie jeszcze bardziej zblizyc do oryginalu i zrobic wersje z zaokragleniami [ http://www.adiumx.com/screenshots.php?show=overview.jpg ]
A tymczasem... enjoy :]
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (zahnPlastic.zip)
zimaq
Z zaokrągleniem nie było by problemów, gdyby nie występowało przy ostatniej pogrupowanej wypowiedzi. Choć i na chama można wink.gif
zahn
Zgadza sie, mialem na mysli zaokraglenia na gorze - przy naglowku, pierwszej odpowiedzi i komunikatach. Jaki sposob 'na chama' masz na mysli?
riddle
Ładny CSS. Dzięki, że się podzieliłeś.
foxtwo
Nie lubie kolorowych ale mimo to przypadl mi do gustu. Brawo
Rajski
A może mógłbyś wrzucić też ikonki ??
pozdr
saCOOL
Wszystko mi się podoba i najchętniej to bym wszystko zassał i szybko do Konnekta wczytał biggrin.gif.. Genialna robota biggrin.gif..

Riddle: masz może chwilkę na zaopiekowanie się Tym Twoim pierwowzorem Satin? biggrin.gif kiedyś mówiłeś, że jak znajdziesz chwilkę, to się mu przyjrzysz i poprawisz, bo się wiele nauczyłeś od "tamtej" pory biggrin.gif..
zahn
Here you go, oto i przerobka ArkCrystala. Nie bawilem sie juz z commentami, wiec zostala tylko notka autorska Arkadyjczyka.
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (ArkCrystal.zip)
Rajski
Dzieki dobry człowieku
saCOOL
Ciężko znaleźć ten styl (okna rozmowy), czemu nie znajduje się w odpowiednim dziale?

A w ogóle to gdzieś czytałem, że cytuje: trzeba go przepisać.. Czy ma jakieś błędy poważne? Bo śliczny jest biggrin.gif..

EDIT: ooo! Ja już tu pisałem w tym dziale! Niesamowite biggrin.gif długo mnie nie było, potem go szukałem i dziś przez przypadek na niego trafiam, piszę i nawet nie zauważyłem, że to nie jest mój pierwszy raz (bez skojarzeń) w tym właśnie miejscu tongue.gif biggrin.gif..
zahn
Kiedy chcialem go umiescic w dziale kIEview, lhs go nie opublikowal, bo... styl jest juz tutaj.
Ja tez bardzo jestem ciekaw, co DoIY chcial przez to powiedziec :]
daroc
Na moje to troszeczkę za jaskrawe (szczególnie ten zielony) - nie pali was w oczy? Ja używam srebrnego stylu w Windowsie, to może też nie jestem przyzwyczajony do takich świecidełek.
Ale styl (szczególnie ten z zaokrągleniami) jest super! Zmieniłem swój wysłużony (też bardzo ładny) rid-satin...

UPDATE: Widzę, że wersja z zaokrągleniami nie jest jeszcze gotowa... Więc czekamy... ^^' Jeśli masz jakiś problem ze stylami, to wrzuć tutaj, razem na pewno coś wykombinujemy. smile.gif
tomq
a ja przepraszam, że trochę zjeżdżam z tematu - ale w jaki sposób uzyskałeś takie fajne duże ikonki na pulpicie ? :]
daroc
Przecież pisał, że używa stylu Panther...
Poszukaj o StyleXP.
tomq
Niezbyt do gustu przypadł mi programik StyleXP - dlatego miałem nadzieję, że pisząć "styl windowsa" - chodzi mu o zwykły msstyles, a nie modyfikację shella - i to zasługa jakieś tricku albo przyjemnego programiku wink.gif
zahn
Ikony 64x64 sa wlaczone przez windowsowe ustawienia ekranu - wyglad - efekty - uzywaj duzych ikon :]
daroc
Wiem, ze nieladnie jest sie upominac, ale czy wersja z zaokraglonymi rogami ujrzy kiedys swiatlo dzinne?
zahn
A i owszem, jeszcze tego weekendu :]
eBayo
O, jak miło. smile.gif Czekamy więc na tę, jakże ciekawą niespodziankę... ;]
zahn
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=7383
Nowa wersja dostepna jest w stosownym miejscu. Tutaj, jakkolwiek, pozostawiam dotychczasowa, razem ze skrinszotem, zgodnie idea tego podforum :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.