Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: The Blacy!
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kIEview)
lhs
UWAGA: Zestaw zawiera własne, niestandardowe definicje emotek.

Pro: nie gryzie się z żadnym innym zestawem - można używać jednocześnie.
Con: emotek nie można wpisywać ręcznie (chyba, że ktoś się ich skrótów nauczy wink.gif ) - trzeba wybierać je z menu emot.

http://www.deviantart.com/deviation/11327960/
KoSiarzPL
Jak dla mnie, super smile.gif
Ja2ger
A ja się akurat wczoraj chciałem zabrać do wrzucenia tych emotek do K. smile.gif
Dziękuję.
KoSiarzPL
O superanki pomysl. Lsh, mogłbyś tak robić do każdego zestawu tongue.gif Przynajmniej kilka podstawowych emotek podpinał. Tak w ogóle wpadłem na pomysł, związany z ostatnią wypowiedzią w tym dziale, jak rozwiązać problem z tymi emotami.
lhs
Sorry, chłopaki - w kwestii "standardowych" plików emots.txt na mnie nie liczcie smile.gif
lhs
Jeżeli chcesz tylko nazwy plików pozmieniać - to weź jakiś znany zestaw (GG/Tlen) - i pozmieniaj :) Ja się nie podejmuję wymyślać, która ikonka lepiej pasuje do :) a która do <wesoly> (na przykładzie zestawów ze starego GG)...
daroc
Rozumiem, że jeśli rozmówca nie ma tego zestawu, to żadnych ikon nie zobaczy?
keeveek
a jak inaczej to sobie wyobrażasz?
Yazhubal
NO rwelacja miałem te ikony na PSI :-)
Graveer
Zrobiłem sobie własne, osobiste przypisanie emot i jeśli komuś nie chce się bawić to w załaczniku zamieszczam swój plik emots.txt. Nie podpięte są tylko chyba 2 lub 3 emoty. Reszta podpięta ale wg mnie dosyć dziwnie, choćby dlatego że one same w sobie sa dziwne i niestandardowe, a szkoda bo są bardzo ładne. Pozdrawiam. smile.gif

Załączniki

redgift
hoho.. no fajne ze emotikonki ;p pozdro za Ihs wink.gif a ja sobie napisalem skroty i wszystko mi ladnie dziala..
pzdr for all biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.