Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GaduGadu P2P Proxy [przesylanie plikow gg, mozliwe :-)]
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
piopawlu
Witam Wszystkich!

Napisałem coś co nazwałem ggproxy, a jest to prosty program, który umożliwia przesyłanie plików GG używając Konnekt'a. Program nie działa jako wtyczka do Konnekt'a ponieważ, nie miałem czasu na lekturę SDK.

Z przydatnych (przynajmniej dla mnie) możliwośći, jest np: automatyczna akceptacja plików od danego użytkownika, czy też auto-wznawianie podczas wysyłania. Możliwe także przesyłanie pomiędzy dwoma komputerami za NAT'em (SOCKS5 Proxy).

Dzisiaj (19.04.2003) zacząłem to pisać, i gotowe jest odbieranie, jutro (może pojutrze jak nie będzie czasu) dorobię wysyłanie. (prostsza część)

Jeżeli ktokolwiek będzie zainteresowany prosze o email piopawlu@poczta.onet.pl lub wpis w tym temacie.

#Przeprasam, jezeli nie to forum
#Pozdrowienia,
#Piotrek (Spokojnych i dluuuugich Swiat!)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
"...It's nice to be important, but it's more important to be nice..."
torn
No no, jeżeli doczytasz w SDK i przerobisz to na wtyczkę, to Hao Cię osobiście ucałuje :]
Puma
Jezeli bedzie to jako wtyczka do K to ja tez ciebie ucałuje smile.gif
case
piotrek! czemu ja jeszcze tego nie mam!!? biggrin.gif
---------------------------
http://rap4u.prv.pl
vojtek
to kapitalnie jak bedzie w konnekcie taka mozliwosc biggrin.gif Wlasciwie tego mi najbarziej brakuje obecnie w K. (no i jeszcze troche konferencji... ale to mniej wink.gif).
burcu
Taka wtyka zdecydowanie by się przydała. Już się uśmiecham na samą myśl o niej :wink:
Olórin
no teraz dopiero "rynek" wtyczek do K się rozwija :]...Kbot,Kstatus,klan,ktransfer(czy jak to tam nazwiecie smile.gif), bedzie jabber smile.gif

no to czekamy na KTransfera smile.gif

ps. przydało by sie ustawianie portu w programie(a raczej wtyczce) bo ja mam w lanie nat'a i bym wrzucił sobie forwarding portów(i sąsiadowi smile.gif :]
miluti
To jedna z tych wiadomości dla których warto często odwiedzać forum smile.gif
Ja nie będę cię całował ale... Kraków nie jest tak daleko, może mały regionalny zlocik userów Konnekta przy napojach chłodzących? 8)
Olórin
no to czekamy na wersje beta:) i jak najszybciej na wtyczkę smile.gif

ps. to będzie wyglądac tak ze bedzie w menu kontaktu wyslij plik(obok wyslij maila, sms i wiadomosc)???
piopawlu
Witam Ponownie!

Wersja beta ggproxy jest już gotowa! Poniżej znajduję się link do niej.
Po sciągnięciu proszę o zapoznanie się z readme.txt.
W pliku tym znajdują się instrukcje odnośnie programu.
W razie jakiś kłopotów z uruchamianiem proszę o kontakt na gg lub telefoniczny :!:

:arrow: http://www.n4u.krakow.pl/~piopawlu/php/dow...ip&fileid=ggprx

Ilustracja działania:
[Konnekt] <-> [GG Proxy] <-> [Serwer GG]

Piotrek
piopawlu
UWAGA :!:

Niestety znalazłem błąd który wprowadzał błędne bajty do odbieranych plików. Proszę wstrzymać się ze sciąganiem, aż wyślę tu nowy link.

Przepraszam za kłopot,
Piotrek
Olórin
a mi tą liste kontaktów tworzy w katalogu C:\ a nie w katalogu programu smile.gif



ps. popraw też to (przy próbie połączenia z tym proxy)
QUOTE
GGPROXY spowodował błąd: nieprawidłowa strona w
module GGPROXY.EXE przy 0167:0040553f.
Rejestry:
EAX=010cffa0 CS=0167 EIP=0040553f EFLGS=00010246
EBX=815f2a0c SS=016f ESP=010cbdf4 EBP=010cff98
ECX=010cffa0 DS=016f ESI=00000000 FS=39c7
EDX=00000002 ES=016f EDI=010cff8c GS=0000
Bajtów w CS:EIP:
8b 46 0c 57 83 cf ff a8 40 74 05 83 c8 ff eb 3a
Stos:
00000008 00405442 00000000 815fb724 00000000 00000000 00000000 00000000 00000000 00000000 00000000 00000000 00000000 00000000 00000000 00000000
case
to mi sie podoba:

piotrek programu jeszcze nie skonczyl, ale testowa wersje nam dostarczyl i kazdy moze sobie zobaczyc (na razie ostroznie biggrin.gif ) co ggproxy moze oferowac.

tymczasem piotrek pracuje dalej...

moze inni wzieliby przyklad :evil: :evil: :evil: :?: :?: :?:
---------------------------
http://rap4u.prv.pl
Olórin
QUOTE(case)
to mi sie podoba:

piotrek programu jeszcze nie skonczyl, ale testowa wersje nam dostarczyl i kazdy moze sobie zobaczyc (na razie ostroznie  biggrin.gif ) co ggproxy moze oferowac.

tymczasem piotrek pracuje dalej...

moze inni wzieliby przyklad  :evil:  :evil:  :evil:  :?:  :?:  :?:


dokładnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
nix
taaaa czyzbym wyczuwal jakies aluzje???
nie tedy droga...

K.Status byl wypuszczany czesto bo taka byla strategia, K.Bot ma inna strategie... a to z powodow ich funkcjonalnosci (bledy w K.Bocie moga powodowac np nie dochodzenie wiadomosci, K.Status nie mial wplywu na przesylanie wiadomosci. K.Bot po przejsciu testow wewnetrznych zostanie wypuszczony dla beta testerow.

cierpliwosci

ps sorki za offtopic
Olórin
no masz troche w tym racji smile.gif ale jak już będzie wmiarę stabilna wersja to chętnie pomożemy w usuwaniu z jej bugów smile.gif, no to czekamy na obydwie wtyczki :]
shw
QUOTE(jakubek)
taaaa czyzbym wyczuwal jakies aluzje???
nie tedy droga...

K.Status byl wypuszczany czesto bo taka byla strategia, K.Bot ma inna strategie... a to z powodow ich funkcjonalnosci (bledy w K.Bocie moga powodowac np nie dochodzenie wiadomosci, K.Status nie mial wplywu na przesylanie wiadomosci. K.Bot po przejsciu testow wewnetrznych zostanie wypuszczony dla beta testerow.

cierpliwosci

ps sorki za offtopic

jakubek - czekam na kBot'a jak na nic smile.gif
ile ja juz wymyslilem sposobow jego zastosowania - uuuuuuu biggrin.gif
cos czuje jak nie bede za gupi to bedziecie dostawac porcje swierzutkich skrypcikow do botka co jakis czas i kazde z nich bedzie dziwniejsze biggrin.gif
no i wole, zeby byl dobry, niz zeby po prostu byl! [niemile wspomienia po K'yu ktorymstam, co walil historie...]
piopawlu
Hej!

Na forum "Wtyczki" umiescilem link do wtyczki ggproxy (p2p). Nie trzeba już żadnych ini konfigurować.

Pozdrawiam,
Piotrek
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.