Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przecieki...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
blazej
Może ktoś się podzieli informacją, kiedy mniej-więcej pojawi się kolejna wersja KONNEKTa... smile.gif
hao
W pewnym wątku pisałem już, że prace nad kodem stoją... Trudno więc spodziewać się nowej wersji w najbliższym czasie... Mam nadzieję, że niedługo będę mógł wrócić do pisania
winthux
Nie będzie to takie łatwe, bo wiosna już jest ;)
blazej
QUOTE(hao)
W pewnym wątku pisałem już, że prace nad kodem stoją... Trudno więc spodziewać się nowej wersji w najbliższym czasie... Mam nadzieję, że niedługo będę mógł wrócić do pisania

Ciężka sprawa... No ale chyba warto poczekać. smile.gif
konrad
chcialbym przetestowac konnekta dokladnie kLana w szkole, i sciagam z jednego konta na 2 kompach i jest instaluje i podaje moj login i haselko. i takie pytanie. czy to w jakis spodob moze mi zaszkodzic ? czy usuniecie moje konto ? jak to wyglada ? :roll:
Ludwik
QUOTE(konrad)
czy to w jakis spodob moze mi zaszkodzic ?

Nie pytaj w jaki sposób może ci to zaszkodzić, ale w jaki sposób może to zaszkodzić projektowi Konnekt...
torn
a jaki problem założyć nowe konto? konta nie aktywne po pewnym czasie są usuwane.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.