Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Artukuł w CHIP Online
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
burcu
Na stronie serwisu CHIP online pojawił się artykuł dotyczący komunikatorów, a właściwie wtyczek i ich funkcjonalności. Autor pisze także o Konnekcie. Myślę, że warto się zapoznać z jego punktem widzenia.

LINK: http://www.chip.pl/arts/n/article_57819.html
hao
To to samo co w gazecie papierowej... Dostałem swego czasu zestaw pytań na temat K, odpowiedziałem, nawet przysłali mi egzemplarz gazety... z chyba dwoma zdaniami na temat programu... Do tego dorzucili dosyć poważny błąd pisząc o wtyczce "SMS - bramka na dekodery Cyfry (wysyłanie wiadomości na dekoder Cyfry+)", a z tego co się orientuję, żaden komunikator nie ma tak mocnego wsparcia do wysyłania smsów...
Olórin
ciekawe czy "pofatygowali" się zeby konnekta zainstalowac i pobawic sie nim smile.gif szkoda ze nienapisali o skrypcie Ludwika do wysyłania notek na bloga smile.gif to może przyciągneło by troszke ludzi smile.gif

ps. a tak na marginesie to klan to wtyczka od sieci a nie jako dodatek(czy jak to tam w tabelce ujeli smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.