Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ikonki dla AutoStatusu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
winthux
Wtyczka jest już prawie na ukończeniu więc potrzeba jakiś fajnych ikonek dla niej :) Mainowicie ikonę w konfiguracji oraz ikonki:
PLAY, STOP, PAUSE, PREVIOUS, NEXT, LOAD, VOLUMEUP, VOLUMEDOWN.

Wszystkie fajne zestawy proszę wysyłać na mail: winthux@wp.pl

Dzięki.
shw
heh - troszke zaganiany jeste stary - sorki - matura biggrin.gif
ale ikonki wysle!
a mam taka prosbe mala: moglbys looknac czy nie daloby dodac obslugi FooBara2000 ?
[aha - i chyba wtyka zmieni nazwe - co?]
winthux
eee... chłopie... ja już za rok będę miał ten stres :)

Z FooBarem2000 powinno dać się zrobić :) (na pierwszy rzut oka), jest tylko kłopot ze sterowaniem... ale może to jakoś rozwiążę

Czemu wtyczka pownni zmienić nazwę? Wogóle to zła nazwa jest AutoStatus ? Jaka powinna być inna nazwa?
Olórin
Winamp Status wink.gif
Matzec
Skoro oprócz statusu z Winampa będzie też jego obsługa, to może Winamp Manager ;)
Olórin
no tak :]
winthux
heh... jak ma być Manager to lepiej, aby było MP3Player Manager ;)
shw
wlasnie chodzi o to, ze juz nie tylko statusy obsluguje.
hmm - nazwa... moze Music Control?
Olórin
mysle ze nazwa jest najmniej ważna :] najważniejsza jest funkcjonalność
Flind
tak czy siak w nazwie raczej nie powinny sie znajdowac takie wyrazy jak winamp lub mp3, bo autostatus nie obsługuje tylko winampa bo chyba tez miał WMP, a mp3 bo nie tylko mpkami człowiek zyje. Ja np lubie sobie czesto midi posłuchac :]
Olórin
status manager?? a może coś bardzie polskiego:) statusek ?? smile.gif)))))))))))
cRoMo
Zgadzam sie z Flindem. Co do nazwy, to może po prostu: K.Pilot?
shw
K.Pilot to dalbym troszke innej wtyczce nazwe.
ale moze
K.Media Controler?
Olórin
mi sie bardzie kpilot podoba
SandmmaN
Ja tez jestem za kPilotem :mrgreen:
shw
podoba nie podoba - mi sie taka jedna podoba, co nie oznacza, ze teraz mam tak wszystko nazywac tongue.gif
chodzi o to, ze KPilot kojarzy sie ze sterowaniem konnektem itp. wiec moglaby sie przydac (bo przyznam bardzo fajna nazwa), ale do wlasnie takiego rodzaju wtyczki. nasza wtyczka steruje programami medialnymi...
ale to tylko moja opinia.
piotr.ek
No to kompromis - K.AudioPilot tongue.gif
shw
tongue.gif
ale jedna rzecz - a jezeli w WMP puscimy film, to wyswietli nazwe filmu, wiec Audio tez nie pasuje tongue.gif
KMediaPilot
biggrin.gif
piotr.ek
Hehe, o tym wlasnie najpierw pomyslalem, ale nie bylem pewien, jak sie ta wtyczka ma do filmow, bo poki co nie korzystalem z niej - czekam na ta nowa wersje smile.gif I stad to audio.
ZenOm
QUOTE(shw)
tongue.gif
ale jedna rzecz - a jezeli w WMP puscimy film, to wyswietli nazwe filmu, wiec Audio tez nie pasuje tongue.gif
KMediaPilot
biggrin.gif

to samo dotyczy winampa jezeli ktos oglada w nim filmy smile.gif a wg mnie KMediaPilot pasuje idealnie sam chcialem to zaproponowac ale shw byl szybszy
Olórin
może nazwe wtyczki ustawiać w opcjach???? laugh.gif biggrin.gif
kox
Może tak poprostu MediaPilot, wiadomo, że wtyka jest do Konnekta, po co łamać sobie język na tym K :wink:
Olórin
bo sie tak już przyjeło smile.gif


a może....to bedzie troche długie: Konnekt Media Pilot
miluti
Pilot jest za mało oryginalny.... :wink:
Bardziej chwytliwa i ciekawsza byłaby nazwa K.MediaSter lub MediaSter smile.gif
To co ma coś syczącego w nazwie ciekawiej brzmi, wystarczy popatrzeć na nazwy samochodów (nie mówię o polonezie hehe).

Jeśli dalej Was nie przekonałem to powiedzcie sobie na głos kamediaster a później kamediapilot, od razu słychać różnicę 8)

PS. Gdyby komuś spodobała się moja propozycja to proszę o wpis w tym wątku.
kox
Od razu zapragnąłem KUPIĆ KMediaSSSter :wink:
shw
hehe - no ja to troche inaczej mowie na glos - po ang. i dla mnie ster tak za zbytnio nie pasuje...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.