Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: IMessageDirect do UI
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
hao
Czy ktoś używa konstrukcji IMessageDirect(id, 0, ....); w celu przekazania komunikatu bezpośrednio do interfejsu?

Będzie dodana nowa "wtyczka" - Core i wolałbym, żeby znalazła się jako pierwsza, a powyższe konstrukcje mogą to wybitnie utrudniać smile.gif
KoSiarzPL
Nie używam. Najlepiej wyłącz obsługę tej funkcji w API biggrin.gif

edit:
Już wiem do czego konkretnie służy więc wiem też, że usuwać nie trzeba wink.gif
Olórin
Używam IMessageDirect jedynie w subclassowaniu akcji, więc to jedyny przypadek gdzie takie coś może się zdarzyć.
Aule
To samo.
riddle
Hao - ja nie wiem jak Ty to tam zamierzasz zrobić, ale jeśli chcesz umieścić tą „wtyczkę” na liście wtyczek, to zastanów się mocno. To nie jest user-friendly. To tak jak oglądanie tech-krzaków w konsoli podczas ładowania się Half-Life'a. smile.gif
Olórin
No bez przesady wink.gif
Aule
UI nie jest wyświetlane na liście, pewnie core też nie bedzie.

[Jeżeli oczywiście chodzi Ci o listę wtyczek w programie wink.gif ]
hao
Proszę, żeby nie-developerzy się nie wypowiadali jeżeli nie wiedzą o co chodzi tongue.gif

Chodzi mi tylko wyłącznie o umyślne używanie IMessageDirect po to, żeby wysłać do UI jakiś komunikat... Ale wygląda na to, że nikt tego nie używał i bardzo dobrze smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.