Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problemik z ggproxy =]
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
k4410ph
wiec zistalowalem wtyczke ggproxy i zrobilem podpunkty w readme.txt
A), cool.gif, C) i wogole nie chce sie wogole konnect polaczyc z serwerem ciagle jestem offline sad.gif

ps.help ! thx ! :mrgreen:
cRoMo
Musisz wlaczyc wtyczke: pierw wywolaj okno na wierzch, a potem z menu wybierz "Start". Dopiero wtedy sie polaczy.

PS. Oczywiscie zmieniles ustawienia serwerow w Konnekcie zgodnie z instrukcja?
januzi
da sie na modemie odbierac pliki przez ggproxy ? niby mam ustawione wszystko jak trzeba, ale gg pokazuje ludziom wysylajacym mi pliki, ze mam ustawic na aktywne p2p.
Olórin
CODE
Sessja GG została zerwana lub zamknięta!
Ostatni Pakiet (0002:0004)[0]
Kody błędów:
WSGetLastError(): 0
Line No: 1399
Info: błąd nagłówka gg

to było jak dałem sie na niedostepny
ggpoxy 1003b
k4410ph
cRoMo musze z tob pogadac na gg ! ;]
piopawlu
na forum Wtyczki, w wątku ggproxy, jest link do wersji 1.0.0.3c, która powinna naprawić błędy zrywania połączenia gg. Oraz umożliwić użytkowanie przez modemowców.


Piotrek
k4410ph
poczekajmy do soboty biggrin.gif bo bedzie nowa wersja czyli do jutra smile.gif
Puma
Ustawiłem serwery jak miałem poprzednio, za często zrywało mi połączenie.
konrad
a czy ta wtyczka mozna wysylac pliki do osob ktore maja gg a ja k ? czy tylko k > k ? bo ja proboje na gg i wyskakuje mi komunikat: nie ma aktywnego polaczenia z gg! i co to moze byc ? pozdrowka
Puma
Pewnie że można k > gg i gg > k oraz k > k. Obydwoje musicie tą funkcje mieć włączoną (tzn. możliwosć przesyłania plików), innaczej się nie uda i będą takie komunikaty.
Madej
Mam ostatnio problemy z polaczeniem sie za pomoca GG Proxy. Jesli po jakims czasie przerwie polaczenie (co sie od czasu do czasu zdarza), proba ponownego podlaczenia konczy sie komunikatem:
CODE
Sessja GG została zerwana lub zamknięta!
Ostatni Pakiet (000C:0016)[0]
Kody błędów:
WSGetLastError(): 0
Line No: 1421
Info: gniazdo zostało zamknięte bez uzgodnienia!

Pozniej mozna sobie przestawiac na dostepny, a polaczenia jak nie bylo tak nie ma i ciagle ten sam komunikat sad.gif Spotkal sie ktos moze z czyms podobnym i ma moze jakies rozwiazanie :?:
case
bedzie nowa wersja ggproxy, w ktorej lista serwerow bedzie taka jak dawniej to twoj problem zniknie biggrin.gif

pozdr
Madej
Mam nadzieje, ze szybko to nastapi biggrin.gif
Pozdrowki
Madej
Zauwazylem ostatnio drobny blad "kosmetyczny" we wtyczce. Jesli przerwiemy pobieranie pliku, a pozniej plik bedziemy sciagac dalej wtyczka ma pewien problem z wyswietlaniem postepu sciagania (%). Troche bylem zdziwiony, jak pokazalo mi, ze stan sciagania pliku wynosi 137% laugh.gif Plik jednak sciagnal sie bez zadnych problemow, wiec to chyba tylko kwestia wyswietlania % biggrin.gif
Pozdrowki
Lukas77
A ja mam taki problem z kTransferem... W ajkiś sposób od czasu do czasu konnekt gubi ikonkę "Wyślij plik" w menu podręcznym, kiedy sie otworzy okno wiadomości to można wysłać plik.
Wszystko jest prawidłowo skonfigurowane i Serwis jest uruchomiony, czy komuś się też zadaża taki problem???

Oto link do obrazka, jak nie wierzycie smile.gif
http://www.wsinf.edu.pl/~axl/konnekt-p2p.jpg
clisthert
witam ja mam wiekszy problem ja nie mam ikonki do wysłania plików:) i nie moge nic takiego znalez:)
need help
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.