Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Status startowy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
xpl5
Czy ktoś moze mi pomóc jak moge ustawic, o ile jest taka mozliwość, aby po urochomieniu konekta mój status zmieniał się automatycznie na GG dostępny, bez potrzeby wybierania go ręcznie. Obecnie po uruchomieniu Konnekta automatycznie wskakuje mi komunikator Tlenu w ktorym nie jestem zalogowany, a chyba wskakuje z racji tego ze jest pierwszy na liscie. Nie moge tego znalezc w ustawieniach, a chciałbym byc automatycznie dostepny w GG po uruchomieniu konnekta. Proszę o pomoc.
smile.gif
lhs
Ustawienia | Połączenie -> Łącz automatycznie.
Użytkownik | GG -> Ustawienia -> Status startowy: Dostępny.
ciolo
Dołączam screena do wypowiedzi lhs smile.gif

user posted image
"Status Startowy"
xpl5
tylko w tym problem ze u mnie nie ma zakladki w tym oknie z wyborem statusu startowego. To dziwne bo mam najnowsza wersje Konnekta i nic tam na serio nie ma dw tym oknie jesli chodzi o wybor statusu
lhs
Spróbuj sobie podnieść poziom zaawansowania - Ustawienia -> Wybierz swój stopień zaawansowania.
xpl5
Wałsnie tak zrobiłem i udalo się. miałem status dla początkujących. Widocznie ten dla początkujących jest bardziej skomplikowany niz ten dla zaawansowanych. smile.gif Dzieki!
Pozdrawiam!
Spass
Stopnie zaawansowania miały ułatwić obsługe początkującym użytkownikom Konnekta, a z tego co widze jest raczej na odwrót. Może lepiej zrobić tylko dwa stopnie - normalny i zaawansowany?

Na forum ostatnimi czasy pojawiło sie sporo tematów, w których ktoś nie może znaleźć w Konnekcie jakiejś opcji i nie wie, że to jest z powodu ustawienia sobie niskiego stopnia zaawansowania na samym początku.

// sory lhs, nie wiedziałem, że ta sprawa była już poruszana tyle razy mellow.gif

// Spoko - poruszana była tylko raz; aż się dziwię, że dopiero dzisiaj powróciła smile.gif
Yunior
Wszystko mam tak ustawione a status startowy nadal nie dziala :/
Pozdrawiam


EDIT:Status dziala pozdrawiam.Przepraszam za zamet smile.gif
riddle
A co do poziomów… może nie jest to doskonała forma, ale pokusiłem się o spisanie wszystkich elementów okna ustawień do pliku:

http://faq.konnekt.info/sql_levels.php#options
http://faq.konnekt.info/sql_levels-options.txt
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.