Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "Odbijanie" wiadomosci??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
piotr.ek
Rozmawialem sobie i oto fragment tejze rozmowy (lekko przeze mnie dobajerzony dla lepszej czytelnosci):
QUOTE
MRP:  (21:35) 
czy to gg ma taki blad czy ten twoj konnekt robi takie jaja.. ale ja widze tylko od ciebie wiec chyba konnekt
--
MRP:  (21:35) 
patrz:
--
MRP:  (21:36) 

Piotrek (21:34)
ze im sie chcialo k*rwa kwiatki nawet jakies robic
--
eMeRPi (21:35)
hehe.. nom... coraz trudniej zroboc ladna hre
--
eMeRPi (21:35)
gre
--
Piotrek (21:35)
hehe.. nom... coraz trudniej zroboc ladna hre
--
Piotrek (21:35)
od tego czasu pewnie tez sie nieco zmienilo

--
JA:  (21:36) 
no i? smile.gif
--
JA:  (21:36) 
jak na razie normalnie wink.gif
--
MRP:  (21:36) 
zobacz dokladnie

--
JA:  (21:36) 
yyy
--
MRP:  (21:36) 
odbilo moja wiadomosc od ciebie do mnie

...rozumiecie - on wysyla do mnie, a to wraca do niego, jakbym ja mu to napisal... Moj rozmowca twierdzi takze, ze wczoraj zainstalowal najnowsze GG, ktore korzysta z protokolu w wersji 28, a K ponoc uzywa wersji 24 (zapewne PowerGG i inwigilator to pokazuja) I teraz pytanie: co moze byc tego przyczyna? Przed zainstalowaniem nowego GG bylo wszystko ok, a dzisiaj juz 3 razy taki bajer mielismy... Kwestia tego rodzaju: u niego tylko, czy to bardziej powszechne? Szczerze mowiac, to nikt inny mi tego nie zglaszal, ale tez zbyt wielu okazji ku temu nie bylo. Byc moze to false alarm, ale moze ktos ma mozliwosc i chec zrobienia kilku testow?

Ps. jakby co, to przytoczony fragment rozmowy z kwiatkami dotyczyl screenshotow ze strony http://www.stalker-game.com smile.gif
shw
w rozmowie miedzy konnektami tez mi sie tak czasami dzialo.
torn
pierwszy raz coś takiego na oczy widzę :shock:
hao
Ponoć zdarza się, że "przeskakują" wiadomości od innych osób... Tak że ktoś do nas pisze, a inna osoba z którą rozmawiamy dostaje to jak od nas... Zdarza się rzadko, a ja ciągle nie mogę dojść gdzie leży problem... Pozabezpieczałem kolejkę wiadomości na różne sposoby, ale jak widać bez rezultatu... Jeżeli na kLANie się to nie zdarza, to mamy pewnego winowajcę smile.gif

Gdy w końcu zabiorę się za zmiany w obsłudze wiadomości, pisząc ją prawie od nowa, być może wtedy problem zniknie zupełnie... Na szczęście zdarza się bardzo rzadko... Piotr.ek, mieliście włączone kodowanie???
Ludwik
Ja miałem tak, ze mój znajomy (na gg) prowadził dialog z kimśtam (pewnie też gg) a ja jego kwestie dostawałem na swojego konnekta. I to nie było tak że on pomylił okienka - to była długa dyskusja z któreej ja dostawałem połowę ;]
Oczywiście to nie mogła być wina konnekta, więc powyższe błędy też nie muszą wink.gif
shw
moze serwery GG wariuja...
piotr.ek
QUOTE(hao)
Piotr.ek, mieliście włączone kodowanie???

...czyli GG Crypta? Jesli tak, to nie...
januzi
cos w gg jest powalone. w starszych wersjach zdazalo sie, ze przy dwoch otwartych okienkach tekst wpisywany przeze mnie w jednym, szedl do drugiego.
kox
QUOTE(Ludwik)
Ja miałem tak, ze mój znajomy (na gg) prowadził dialog z kimśtam (pewnie też gg) a ja jego kwestie dostawałem na swojego konnekta.
Proponuję przechwycić pomysł i zrobić wtyczkę K.Sniffer :wink:
hao
Faktycznie to raczej problem po stronie serwerów GG (skoro zdarza się i na konnekcie i w zwykłym GG)... Generalnie jest to dosyć rzadki problem... Być może zdarza się to, gdy użytkownicy zalogowani są np. na różnych serwerach, które nie lubią ze sobą współpracować smile.gif Bardzo ciężko określić...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.