Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: INSTALACJA A BŁAD KRYTYCZNY
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
sebastian-vegeta
Serdecznie witam,
Ściągnołem sobie konnekt'a i odrazu przeszłem do jego instalacji. Program zainstalował się bez większych problemów aż do momentu kiedy pojawiło się okno nowy profil. Było w nim wpisane moje imię. Po kliknięciu OK. wyskakiwało okno: BŁĄD KRYTYCZNY (Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C3417FB in the main Thread.
Information: can't read ffffffff

lastIM: 20003(0xef3010 , 0x0)(30B) [CORE->wXP UI]

Stack trace:
.000017FB strlen+0x00000026 [MSVCR71_7.10.3052.4]
83CBFF9A



Nastąpi zamknięcie programu!)

Co w tej sytuacji powinienem zrobić. Czy możliwe jest że program ten nie chodzi prawidłowo pod systemem Windows ME ?
Za szybką pomoc z góry dziękuję
ciolo
To nie tak smile.gif Prawdopodobnie któraś wtyczka wywala ci błąd, a która to, to musisz sam już sprawdzić. Ja bym stawiał na "KoreKtora".
sebastian-vegeta
Pewnie masz racje ale jest jedno "ale"... Pierwszy raz instaluje ten program i nie bardzo wiem jak sprawdzić która wtyczka wywala mi bład.

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
KoSiarzPL
Ten błąd pokazuje się tuż po instalacji przy pierwszym uruchomieniu?
sebastian-vegeta
Tak. Zaraz po zainstalowaniu aplikacji konnekt pyta sie czy uruchomić program kiedy klikam na tak wyskakuje taki błąd krytyczny. Liczę na pomoc innych bo sam z tym sobie nie dam rady a szkoda bo słyszałem że to fajny program.
bialy663
Hmmm.. Spróbuj zinstalować małą paczkę, a potem pluginy do niej.
sebastian-vegeta
Próbowałem niestety błąd się ciągle powtarza. W normalnej sytuacji poradziłbym sobie ale tutaj mogę liczyć tylko na pomoc Waszą czyli fachowców znających ten program.
KoSiarzPL
Nie podales systemu. Jesli to 2003 sprobuj uruchomic konnekta z trybie zgodnosci z xp. Poza tym sprobuj tez wylaczyc DEPa dla tej aplikacji (moj komputer > wlasciwosci > zaawansowane > wydajnosc > zapobiegaj wykonianiu kodu > dodaj > konnekt.exe
skolima
Podał. Windows ME, czyli najsłabsze ostatnio dziecko MS. Nie wiem, czy znajdziesz kogoś,kto go używa :/ dlatego może być problem z pomocą. Polecałbym (tak ogólnie, nie na tą przypadłość) Windows z rodziny NT, czyli 2k / XP , rodzina 9x jest baaardzo przestarzała.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.