Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: th7 V1
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
torn
user posted image

Do pobrania tutaj: th7.org/2005/12/13/th7-v1-css-dla-kieview/ (tu będą aktualizacje) lub z załącznika.

Załączniki

arct!c
Jak dla mnie bomba!
StRuGi
OMG ! To za darmo ? To ja to biore ! biggrin.gif
arct!c
teraz takie glupie pytanie ;/ Nie znam sie prawie wogole na CSS`ie. Probowal (naprawde, poradzilem sobie z dodaniem obrazka etc <wow> ;-) ) zmienic to aby czciona w wiadomosci przychodzacej nie byla pogrubiona. Niestety nici z tego. Pomoze ktos?

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
zimaq
I w tym momencie opuściła mnie ochota na kontynuowanie mojego stylu wink.gif
Bjutiful! smile.gif
lhs
arct!c - przecież nie jest pogrubiona smile.gif ...
arct!c
u mnie jednak widac nieco inaczej ;/
lhs
No to wrzuć tu całego .css-a, jakiego używasz.
arct!c
Prosze :-)
.misiek
Czeknij może Konfiguracja > Wygląd i zobacz czy nie masz tam coś pogrubione wink.gif
lhs
... bo Twój .css NIE POGRUBIA smile.gif
arct!c
To dziala! Bylaby to ostatnia rzecz na ktora bym zwrocil uwage smile.gif Dzieki.
riddle
Tak, bardzo ładny. Żebym jeszcze miał tą Frutiger Linotype, och. biggrin.gif (Zapoda ktoś na maila? biggrin.gif)

PS: Phi. To nie ma znaczenia czy coś pogrubia w Wygląd. Trzeba się przygotować na takie ewentualności CSSem. wink.gif
lhs
... dodając regułę

CODE
font-weight: normal;

w odpowiednim miejscu smile.gif
LooZ^
Czy tylko mi ta skorka tak muli? :/
dulek000
Nie tylko Ci, mi też okno kIEview zdaje się działać dużo wolniej.
Fanatyk
Któe klasy odpowiadaj za wyświetlanie tekstu wysłanego i przysłanego?
Chce wyłaczyć pogrubienie i zobaczyć czy mi sie nie będzie bardziej podobało smile.gif

A wogóle to piękny czytelny styl - baaardzo mi sie podoba smile.gif
zimaq
@Fanatyk:
QUOTE(.misiek @ 13.12.2005 - 21:08)
Czeknij może Konfiguracja > Wygląd i zobacz czy nie masz tam coś pogrubione wink.gif
*



wink.gif

adameq
QUOTE(riddle @ 14.12.2005 - 01:09) *

Tak, bardzo ładny. Żebym jeszcze miał tą Frutiger Linotype, och. biggrin.gif (Zapoda ktoś na maila? biggrin.gif)


Hmm nie wyśle Ci na maila ale podam przepis jak tego fonta mieć. (Pisałem też na blogu twórcy). Instalujesz program MS Reader (http://www.microsoft.com/reader/downloads/pc.asp) i czcionka już jest! Dowiedziałem się tego ze strony http://dizwell.com/main/content/view/52/70/1/2/ - czwarta pozycja w googlu jak się wpisze "Frutiger Linotype"...
Da4w1D
A nie lepiej:

?intitle:index.of? frutiger.ttf

Wpisać tą komendę w google? tongue.gif
kondek
Bytnio sie nie znam jeszcze ale jest bossskie
Gz.
Qiub@
Używam go smile.gif i co ?? Uważam że jest warty polecenia wszystkim nieprzekonanym smile.gif Chyle czoło twórcy biggrin.gif
mati_reżyser
respect - swietny theme $!ave!$
yaji
Mam maly problemik. IE6 mam, wtyczke kIEview tez, zaznaczylem w opcjach okna rozmowy "uzywaj styli css", wybralem plik theme .ccs i nic sie nie dzieje, okno zostaje po staremu. Co robie nie tak ?
jiobel.
A zresetowałeś dane okienko?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.