Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
bandziuli
mam problem z najnowszą wercją wtyczki GGimage0,2,4,7,.......wyskakuje mi teki komunikat "uruchomienie tej aplikacjii nie powiodło sie,ponieważ nie znaleziono ILU.dll.Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten błąd."...oto jakie mam wtyczki zainstalowane:
ui.dll 0.1.21.50
notify.dll 0.4.7.2
kIEview.dll 0.1.8.3
k.Lawa.dll 0.3
sound.dll 1.4.0
exPIMP.dll 1.3
GetToKnow.dll 1, 0, 0, 0
kboard.dll 0.2.3
kDodatki.dll v0.9
kMigacz.dll 0.4
kplus.dll 0.0.0.7
ksl.dll 0.0.5.8
kstyle.dll 1.2.1
olew.k.dll 0.1.8.38
sms.dll 1.8.2
timer.dll 0.1.1.1
K.Away.dll 0.4.11.0
grupy.dll 0.5
gg.dll 1.7.2
faworki.dll 0.1.1.9
kZmieniacz.dll 0.4
checky.dll 1.3.2
konnferencja.dll 1.0
kTransfer.dll 2.0.0.11
update.dll 2.7


PROSZE O POMOC!!
dulek000
Ściągnij "Biblioteki obrazu" z kupdate (kliknij "Więcej opcji" w okienku aktualizacji).
Seler
mam ten sam problem(potrzebuje ilu.dll) ale nie da sie zaznaczyc to w aktualizacji (paczka nie zawiera nic nowego)
arct!c
uda ci sie zaznaczyć prawym przyciskiem myszy.
Seler
nie da rady, po ściagnięciu wszystkich bibliotek tej nadal nie ma? może mogłby mi ktoś ją podesłać? djseler@o2.pl
HuNteR
Też mam ten problem.
Jak tylko próbuje uruchomić wtyczkę GGimage wyskakuje, że nie ma ILU.dll wacko.gif
ciolo
Download ilu.dll
Mistress07
otoz mam dokladnie ten sam problem, co wiecej sciagnelam ilu.dll i wciaz nie chca sie wyswietlic inne zestawy emot, ktore moglabym wybrac w pakietach emotikon... no wiec co robic? sad.gif
CiepleSerduszko
Mam ten sam problem.. tylko że ja zainstalowałam ilu.dll i nadal nie chodzi sad.gif

Help ! sad.gif
LooL
Pobierz konnekta tutaj www.komunikatory.eu/kplus/ tutajjest najnowasza nieoficjalna instalka.
SkkF
-dowywalenia-
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.