Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowa nazwa dla AutoStatusu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
winthux
Najlepiej będzie jak zrobię ankietę i każdy będzie mógł zagłosować:)
miluti
Jeszcze jedna propozycja: K.MediaSter smile.gif , tutaj macie małe uzasadnienie.
Jeśli komuś się spodobała moja propozycja to bardzo proszę o wpis poniżej 8)
Olórin
moze byc KSter smile.gif albo KMediaSter
hao
Generalnie nikt nie powiedział, że nazwy muszą być angielskie... Polskie też mogą być fajne smile.gif chociaż nie wiem czy MediaSter jest bardzo udana smile.gif
torn
Moim skromnym zdaniem nazwa KMediaControl jest najbardziej trafiona. MediaSter jakoś mi przypomina 'Aster' tongue.gif
Olórin
a może .... KZmieniacz bo:
1)zmieniacz statusu
2) zmieniacz utworu w winampie
shw
nazwijcie mnie pieprzonym kosmopolita, ale jakos po polskiemu mi to za nic nie pasuje wink.gif
[ale siem cieszem, ze moja propozycja sie kilku osobom podoba biggrin.gif]
miluti
Wy to macie skojarzenia....

Mi też się jedno nasunęło: K.Ster (wymawiając kaster) to taki metalowy pojemnik używany na budowach, jakby to pociągnąć dalej to wyjdzie z tego kanister laugh.gif
Ludwik
QUOTE(miluti)
(wymawiając kaster)

Zbyt się kojarzy z "gaster" (nasza konkurencja ;p)
shw
ja te wszystkie K we wtykach czytam 'kej', a nie 'ka'... ale ja jestem nienormalny smile.gif
vojtek
Moim skromnym zdaniem nazwa K.Pilot bezie najodpowiedniejsza.. K.MediaCenter zbyt dluga i angielska wink.gif Jest K.Status, K.Bot i K.Pilot tez by ladnie wygladal wink.gif
daten
A może K.MPilot?????
foxtwo
Mnie sie podobaja krotkie i zwiezle nazwy... K.Stat 8)
Olórin
moze nazwe sobie narazie podarujmy(moze jakas beta czy cos smile.gif
winthux
Beta będzie jak uporam się z foobarem, bo mam małe problemy... chciałem wydać również z obsługą WMP9 ale napotkaem problem na razie nie do rozwiązania na moj poziom wiedzy wiec na razie bedę musiał podarować...

P.S.
Jeśli ktoś zna się na AcitveX i klasie CAxWindow to porszę się zgłosić do mnie...
winthux
Prace stanęły już od kliku dni... i chyba na razie tak zostanie do długiego weekendu
cRoMo
Winthux, jak tam postep, "grzebales" cos w kodzie?
Flind
pewnie modzi cos przy swojej stronie bo ostanio nie działała.
winthux
Codziennie troszeczkę siądę ale chyba nie ma co liczyć na obsługę WMP9 (na razie). Chciałem, aby ta wersja obsługiwała ale będzie może w następnej... Jest maj, ciepło jest i nie chce mi się w domu siedzieć ;)

Co do strony to zmieniałem maszynę i uruchomienie strony w takiej postaci jakiej było trochę czasu wymaga a ja jestem leniwy ;)
cRoMo
Wracajac do tematu tego watku, wychodzi na to, ze jednak moj K.Pilot zwyciezyl smile.gif
Odnosnie WMP9, mysle, ze osob korzystajacych z WMP9 w porownaniu tych z Winampem jest sporo mniej, wiec mozesz chyab spokojnie wydac ta wersje i pracowac nad kolejna smile.gif
torn
nieee, buuu, ja chcę WMP9!!!
Sija
ja tez, ja tez biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.