Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z wyswietlaniem sloneczek
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
faynie
Witam!
Mam nastepujacy problem. Otoz - po wlaczeniu Konnekta wszystkie kontakty, ktore maja opisy sa oczywiscie na samym szczycie tych niedostepnych. Ale po pewnym czasie kontakty powinny sie posortowac - tj. powinny "pospadac" - i z tymi charakterystycznymi pytajnikami powinny byc tylko te kontakty, ktore byly w okreslonym czasie aktywne. U mnie jednka tak sie nie dzieje huh.gif wszystkie kontakty z opisami - bez wzgledu na to ile siedze na internecie (czasem zdarza sie po parenascie godzin) blink.gif Czy ktos moze mi pomoc?
Zauwazylem, ze jak wchodze w ustawienia, i nacisne OK, to wszystko wraca do normy - tj. pozostaja z pytajnikami tylko te kontakty, ktore byly aktywne. Jednakze po jakims czasie znow wszystko wraca do normy mad.gif

Prosze o pomoc, bo bardzo mnie to irytuje, a kocham Konnekta, i nie zamienie go na inny komunikator rolleyes.gif
ciolo
Ustawienia/Lista Kontaktów/Oznaczenie aktywności kontaktów/Uwzględnij przy sortowaniu i pokaż ikonkę aktywności (odznacz)

Tyle na początek smile.gif
faynie
Nie pomoglo. Nadal nic sie nie dzieje mellow.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.