Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: lista kontaktów
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
mariancb
Witam,
Jeśli zły dział to przepraszam ;(

Mam pytanie mam windowsa XP wczoraj posypal mi sie system... zainstalowałem prowizorke XP drugi raz... cały konnekt jest ale nie mam listy kontaktów i ustawień gdzie znajdę te pliki ?
atol
C:\Documents and Settings\...\Dane aplikacji\stamina\konnekt

lub w katalogu Konnekta.
Aule
Dlatego bardziej opłaca sie trzymać profile w folderze K, a nie w systemowym.
ciolo
Jeśli przeniosę folder z tej lokalizacji co podał Atol do katalogu Konnekta nic się nie stanie z ustawieniami? cool.gif


Pozdrawiam
KoSiarzPL
QUOTE(Aule)
Dlatego bardziej opłaca sie trzymać profile w folderze K, a nie w systemowym.

Zalezy czy wolisz kopiowac caly katalog "program files", przed reinstalacja systemy czy tylko swoj profil. Ja preferuje to drugie.

QUOTE(ciolo)
Jeśli przeniosę folder z tej lokalizacji co podał Atol do katalogu Konnekta nic się nie stanie z ustawieniami?

Trzeba powiedziec konnektowi ze profil teraz masz w katalogu konnekta a nie w katalogu profilu. Robi sie to poprzez podanie parametru do konnekt.exe (nie pamietam jaki na forum jest) lub kliknac na skrot w menu start utworzonym przez konnekta.

Poza tym ja nie widze

//Nie to, że sie obrażę, ale to ja napisałem, a nie Atol...
.misiek
A łopatologicznie skopiuj sobie gdzieś profil z c:\Documents ... i usuń poźniej z tamtąd. Odpal K i utwórz nowy profil w katalogu Konnekta, po utworeniu zamknij K, skopiuj profil i zastąp pliki Twoimi i po sprawie wink.gif
Aule
A kto każe trzymać Konnekta na jednym dysku z Windą? Jak jest na innym to nic przenosić nie trzeba.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.