Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wielka Prośba.
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
MKaniac
Witam. Od paru miesięcy jestem użytkownikiem konnekta po przesiadce z gg6.0+power gg. Program ogólnie jest super, ma większość funkcji które są dla mnie ważne, ale jednej niestety nie ma - wtyczki antyspamowej. Owszem, jest blokada dla oscób spoza listy, ale ja dostaje łańcuszki także od tych których mam na liście, a "parę" osób się nazbierało. Idealnym rozwiązaniem (znanym mi z czasów power gg) była by taka wtyczka opisywana już tutaj wcześniej.

http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...68&hl=anty+spam

Dlatego mam ogromną prośbę do ludzi, którzy piszą wtyczki do konnekta, aby stworzyli takową wtyczkę. Myślę, że byłaby ona bardziej przydatna, niż jakieś tam niebieskie słoneczko, czy coś, zwłaszcza,że liczba spamu ciągle wzrasta a z doświadczenia (power gg) wiem, że byłaby ona skuteczna.
zhvir
Po pierwsze należy tym osobom grzecznie wyjasnic ze nie zyczysz sobie takich śmieci dostawać. Jeśli to nie przyniesie skutku to nie widzę powodu żeby mieć na liście kogoś takiego.

Po drugie czy jest dużym problemem dostać od czasu do czasu taki łańcuszek? Przecież i tak w takie głupoty nikt nie wierzy (jak ktoś wierzy to gorąco przepraszam) więc można darować sobie przesyłanie dalej tego rodzaju śmieci i nie przejmować się konsekwencjami niewysłania (a raczej brakiem jakichkolwiek konsekwencji).

Ja ze swojej strony mogę zapewnić ze wszelkiego rodzaju łancuszki to ściema. Jak kiedyś nie wysłałem łańcuszka to miałem za karę przeżyć 7 nieudanych związków. A czy to źle jak sie ma co kilka miesięcy nową dziewczyne??? wink.gif Ja nie narzekam biggrin.gif
KoSiarzPL
1. Myślę, że MODERATORZY powinni zamykać posty, które mają pezsensowne tematy i odblokowywać je dopiero po dostaniu PMa, że autor zmienił temat. Jeśli nie można zmieniac tematów zamkniętych tematów to jakiś inny sposób trzeba wymyslić.

2. Skoro znalazłeś/aś temat w którym była już mowa o tym co chesz napisać to pisz w tym temacie! Po co nam 1000 tematów traktujących o tym samym. Ludzie myślcie. Jeśli w jednym temacie o tym samy wypowie się 100 użytkowników chcących tego samego to ktoś wreszcie uzna że to ważne. A jeśli tworzycie po jednym temacie to wasze głosy są mało widoczne (rozbite).

3. Jeśli twoi znajomi wysyłaja do ciebie łańcuszki to poproś ich żeby tego nie robili. Tacy "tepi" są, że nie zrozumieją Twoja prośby?

4. Ja już myśle od dłuższego czasu nad stworzeniem takiej wtyczki ale ostatnio mam dużo roboty i myślę też nad inna wtyczką, jakiej jeszcze nie było w konnekcie. A to o czym piszesz można otrzymać dostępnymi wtyczkami.
lhs
No to......... zamykam smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.