Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z bramka Ery
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
ferrarius
Czy dziala wam wysylanie smsów z konekta do Ery??? B mi cis nie dziala sad.gif
shw
nie lubie jak ktos nie sprawdza.
a wchodziles na bramke ery jak nie szly smsy?
bylo tam napisane, ze chwilowo nieczynna, ze przepraszaja i wogole.
to bron boze nie wina konnekta, tylko ery.
ale moglby ktos zrobic skrypt do wysylania z eryomnix, co? bo ja bym chetnie machnol, ale sie na tym niestety nie znam.
ferrarius
Mylisz sie. Sprawdzalem. Ze strony dochodza, a konnekt wyswietla "problem z bramka".
shw
a to dziwne, bo mi nie dochodza jedynie wtedy, kiedy i na stronie cos sie wali.
Sija
ferrarius: to chyba jakies wasze lokalne problemy, bo mi dziala i to bardzo ladnie :]
hao
Może dlatego, że bramka Ery (nie-ero-omnixowa) raz działa, raz nie...
ferrarius
Nie wiem co jest nie tak. Ze strony sms do ery dochodza. Natomiast z konnekta do plusa i ideii dochodza a do ery nie. Nie wiem co jest u mnie nie tak. Jeszcze wczoraj wysylalem i dzialalo, a dzis nic. ("problem z bramka" :evil:
case
QUOTE(ferrarius)
Nie wiem co jest nie tak. Ze strony sms do ery dochodza. Natomiast z konnekta do plusa i ideii dochodza a do ery nie.

...identycznie
ferrarius
Czyli nikt nie potrafi mi pomoc???
blazej
QUOTE(ferrarius)
Czyli nikt nie potrafi mi pomoc???


Rozumiem Cię, mam ten sam problem i mnie już ponosi, gdy muszę wchodzić na stronę ERY by SMSa wysłać... :-(
Lukas77
U mnie jest tak: kiedy strona ery działa, konnekt też wysyła sms'y... kiedy nie działa to konnekt nie wysyła, pamiętam że byłam drobna zmiana w skrypcie do ery, udostępnie mój skrypt i zobaczcie czy nadal nie działa, ale sprawdzcie najpierw czy z bramki ery idzie OK.

www.wsinf.edu.pl/~axl/era.zip
ferrarius
Dzieki Ci wielkie. Teraz dziala bez problemu. Jeszcze raz dziekuje biggrin.gif
undying
dzialalo bez problemu sad.gif od wczoraj nic........ bo serwis w trakcie modernizacji smile.gif
miluti
Znowu działa, trzy rodzaje bramek do wyboru: dwie płatne i bezpłatna bramka podstawowa. Dla właścicieli komórek jest przewidziane 10 bezpłatnych sms-ów dziennie, dla pozostałych aż 5 :x
Niestety trzeba się zarejestrować, wypełnić formularz a wcześniej wysłać sms-a z komóry lub podać adres e-mail w celu uzyskania hasła...
Zresztą co wam będę pisał, sami sobie poczytajcie co Polak potrafi laugh.gif
Są dwa etapy wysyłania wiadomości, najpierw wpisujesz wiadomość a na drugiej stronie widzisz w jakiej postaci dostanie ją odbiorca, po tym tylko "Wyślij" i leci... niecałe 10 sekund.

Aha, nie próbujcie wysyłać z polskimi literkami, w moim przypadku zostały najzwyczajniej pominięte :evil:
ferrarius
Czy da sie przerobic skrypt do wysylania smsow tak, zeby mozna bylo po uprzednim zarejestrowaniu sie znow wysylac sms do sieci era???
Flind
pewniekiem tak,podobinie jak to jest w pf oraz 1wap
KOSMOS
To może jest osoba chętna która podejmie się napisania nowego skryptu.
:roll: Chyba ze prace trwają tylko są ukrywane.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.