Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emotikony
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
nieszczesny
Mam problem, kiedy otwieram okno rozmowy to nad polem do którego wpisujemy sa takie ikonki (od lewej: "wyślij", "enterem", "Info", "Historia", "Crypt", "Rysuj", "k.Pilot", "wyślij plik", "Pogrubiony", "Pochylony", "Podkreślony", "Kolor". I tutaj powstaje moje pytanie, na screenshotach widzę że pomiędzy "Wyślij plik" a "Pogrubiony" miesci się taka emotikonka z napisem "Emotikony". Czy trzeba jakoś aktywowac te emotikony czy jak, bo u mnie tego nie ma? Co powinienem zrobić zeby się to pojawiło. bo w większości komunikatorów jest taka ikonka i po kliknięciu na nią można wybrać spośród wielu emotiko. A u mnie nawet nie ma takiego przycisku.

Pomóżcie !

Proszę! excl.gif

Załączniki

mgr.Dlugi
Simple ?
nieszczesny
Oczywiście zrobiłem wszystko co było napisane na stronie w odnośniku... ale u mnie opcja "Pokazuj emotikony" jest aktywna! I nic się nie zmiena, dsalej nie mam tej "buźki" w oknie rozmowy!
bakerss
kliknij prawym na pasku->zablokuj odznacz -> i przesuń ten pasek z formatowaniem i tam pewnie gdzies sie emoty ukryły ;]
nieszczesny
raczej nie....
ludze pomóżcie mi bo brak emotikon jest uciążliwy!

Załączniki

Olórin
Riddlu nie napisał że menu emotikon jedynie w 2000, XP i 2003....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.