Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z połączeniem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
gwd
Mam problem z połączeniem gadu-gadu w konnekcie, otóż wpisuje swój numer oraz hasło i nie chce sie połączyć, a gdy chce je przypomnieć w celu upewnienia sie czy złego nie wpisuje, to wyskakuje mi komunikat "Wystąpił błąd podczas pobierania tokenu. Sprwadź połączenie i spróbuj ponownie" Jeśli ktoś mógłby mi pomóc bym był wdziędzny.
Aule
Hm, może dlatego, że gg pada częściej niż śnieg w okresie świątecznym...
arct!c
gg aktualnie pada - wiesz święta etc. Nie zważaj na to smile.gif Poczekaj cierpliwie a powinno sie połączyć.

edit: sekundy smile.gif BTW: Aule n1!
Spass
Jeśli już o świątecznych problemach GG mowa to...
QUOTE(www.gadu-gadu.pl)
Offline chwilowo wstrzymane
    22.12.2005

Informujemy użytkowników sieci Gadu-Gadu, iż z uwagi na znaczne przeciążenie serwerów wiadomościami przesyłanymi do osób, które nie są zalogowane usługa przechowywania wiadomości offline zostaje okresowo wyłączona. Decyzja ta została podyktowana koniecznością zaprewnienia stabilności działania systemu. Zespół Gadu-Gadu serdecznie przeprasza za zaistniałe problemy. Jednocześnie informujemy, że wyłączenie w/w usługi nie wpływa na komunikację pomiędzy użytkownikami zalogowanymi do sieci Gadu-Gadu.
gwd
uff to dzieki bogu już myślałem że coś mi sie wali :] ale irytuje mnie to już powoli bo nie mam gadu-gadu od ponad 3-4 godzin ://
lhs
... a ja od ponad dwóch lat tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.