Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Formatowanie tekstu na Jabberze
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
riddle
Czy to normalne, ze pozwala sie na Jabberze na wysylanie dowolnych wiadomosci, potraktowanych HTMLem? Bo jak inaczej wytlumaczyc fakt, ze kolega piszacy do mnie ze swojego AIM wysyla do mnie niebieski pogrubiony tekst czcionka Comic Sans? On taka lubi i sobie ustawil, ale czy Jabber nie powinien tego wyciac? Wtyczka kJabber? Jakaś opcja w konfiguracji proszę? Standardowo mam ciemny CSS, a do niego muszę mieć jakiś jasny, bo ślepnę:

lhs
Próbowałeś w swoim ciemnym .css-ie dodać do wiadomości otrzymywanych modyfikator !important - ?
KoSiarzPL
[OT]Czemu ty masz ikonkę linkera (jeśli to linker), skoro kontakt nie ma opisu? blink.gif
riddle
Kosiarz: Bo mam starą wersję najpewniej.
Lhs: Nie, nie próbowałem, ale to by nic nie dało. !important nigdy nie będzie miało pierwszeństwa przed stylami inline. Ale żeby być 200% pewnym zmieniłem i tak jak sądziłem - to nie to.
Olórin
http://www.jabber.org/jeps/jep-0071.html
riddle
Ok, rozumiem. Czy można liczyć na opcję wywalającą style=""? Przecież to utrudnia czytanie.
hao
Można się będzie zastanowić wink.gif Są dwa regexpy które ustalają jakie tagi są dozwolone i jakie opcje w style mogą przejść, wrzuć request na BT smile.gif ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.