Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kStyle i powrót do stylu standardowgo
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Thufir
Ostatnio ściągnąłem sobie kilka styli żeby odmienić wygląd mojego konnekta. Niestety po przejrzeniu wszytskich zdecydowałem że lepiej będzie wrócić do domyślnego wyglądu i tutaj mam pewien problem. Po załadowaniu (niby) stylu domyślnego, wygląd programu, ikonki, itp powracają do normy. Wszytsko jest ok, oprócz listy kontaktów, która pozostała w innym stylu i za nic nie chce wrócić do normalności. Jakieś rady?
Spass
Restart Konnekta nie pomaga?
Thufir
Nie bardzo właśnie. To było pierwsze co zrobiłem.
Oz4ru
Nie wiem czy pomogę ale sam ostatni się z tym głowiłem gdy wracają ikony ect….ale kolory (tła, czcionka ect) się nie zmienia …. Odpowiedz oczywista…
trzeba kliknąć na zaznaczonym miejscu ... (przed kliknięciem ok) mi to pomogło ale może to inny problem
user posted image

edit

ale, skoro już mówimy o problemach
normalnie lista kontaktów (na dole ) wygląda tak
user posted image
ale na jednej z grup wygląda tak (pasek przewijania na dole) nie wiem skąd i dlaczego się tam pojawił ktoś ma jakiś pomysł1
user posted image
Spass
QUOTE
ale na jednej z grup wygląda tak (pasek przewijania na dole) nie wiem skąd i dlaczego się tam pojawił ktoś ma jakiś pomysł

To jest znany i nielubiany bug wtyczki sprzątaczka. Zauważ, że jak dodasz lub przeniesiesz z tej grupy kilka kontaktów to ten pionowy pasek zniknie. Albo możesz zmniejszyć/zwiększyć wysokość okna głównego Konnekta.
StRuGi
QUOTE(Spass @ 25.12.2005 - 02:04)
To jest znany i nielubiany bug wtyczki sprzątaczka.
*



Ludzie, to nie jest bug sprzataczki, bo po odpaleniu konnekta zawsze mam poziomy pasek, chociaz nie uzywam sprzataczki.
Oz4ru
QUOTE(Spass @ 25.12.2005 - 01:04)
Albo możesz zmniejszyć/zwiększyć wysokość okna głównego Konnekta.
*


zmiana, wielkości okna nie pomaga, ale skoro ten, temat był już wałkowany to poszukam na forum
Thufir
To że trzeba zaaprobować zmianę stylu to wiem. Ale to też nie pomaga. Teoretycznie powinno wszystko wskoczyć po wciśnięciu "Zastosuj", ale coś nie bardzo chce.
Spass
To zmień sobie kolory i czcionki w Ustawienia -> Wygląd na takie jak chcesz.

StRuGi, byłem pewien, że to jest wina sprzątaczki, bo bez tej wtyczki ten błąd u mnie nigdy nie występował.
Thufir
QUOTE(Spass @ 25.12.2005 - 15:50)
To zmień sobie kolory i czcionki w Ustawienia -> Wygląd na takie jak chcesz.

Kolory, czcionki i ikonki są dobre, chodzi o wygląd listy kontaktów. Wtedy była jednolita biała, a teraz są takie poprzeczne belki i to za nic nie chce zniknąć, reszta jest ok.
KOSMOS
Te "poprzeczen belki" to tło do opisu - chyba.
Ale jeżeli było wszystko OK zaraz po instalacji, to wywal KONNEKT'a i zostaw sobie sam profil, ewentualnie wtyczki i zainstaluj od nowa.
Spass
Thufir, jakbyś dał screena swojego Konnekta to byłoby dużo łatwiej. Bo teraz to się można tylko domyślać "oso ci hozi".
Thufir
Heh, teraz lepiej, chiałem wrócić do stylu domyślnego i teraz w ogóle nie chce się zmienić na standardowy...


Już wszytsko ok, tak samo jak się problemy pojawiły, tak samo zniknęły. Nie mniej wielkie dzięki wszystkim za pomoc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.