Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ggIkonki
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Bora
Skoro mamy KATALOG gdzie można wrzucać swoje wtyczki proponuje zrobić jeszcze jedną kategorie gdzie byłyby możliwe do ściągnięcia skórki do GGIcons.
Podejrzewam ze niektórzy mają ciekawe ikonki i z chęcią by sie nimi podzielili.
case
popieram idee smile.gif
hao
gotowe...
Matzec
Co do katalogu, to moim zdaniem przy każdym pliku powinno być napisane, kto jest jego autorem (login konta).
case
QUOTE(Matzec)
Co do katalogu, to moim zdaniem przy każdym pliku powinno być napisane, kto jest jego autorem (login konta).

z ust mi to wyjales, ale [apropos]: jak chce sie zalogowac na stronie to wyskakuje cos takiego: Błąd! Nie znalazłem inkluda: inc/header.inc
:cry: :cry: :? :cry: what i have 2 do?
konrad
czy nie mozna tege pakowaz zipem ? nie mam rara a tego klienta zipa mam w systemie i wygodny nawet tongue.gif mozna jakos to zmienic ? :roll:
Bora
no dobra ale przecież cześć z nich pochodzi z skórek gg i niezawsze można dorwać kto jest autorem.
Można najwyżej dodane przez ...
Matzec
W tam razie, przy dodawaniu nowego stuffu "ptaszek" Jestem autorem pliku, czy coś takiego.
torn
QUOTE(Bora)
no dobra ale przecież cześć z nich pochodzi z skórek gg i niezawsze można dorwać kto jest autorem.
Można najwyżej dodane przez ...
Wydaje mi się że dodawanie nie swoich skórek raczej nie jest wskazane...
Bora
niewskazane jest dodawanie i podpisywanie sie jako swoje.
Cudze można według mnie dodawać ALE naleźy je podpisać kto jest autorem lub skąd są.
Inaczej nigdy by sie nie rozwinął katalog z ikonkami.
longart
Skoro jestescie przy temacie ggicons... to chcialbym wspomnac o moim problemie... otoz robie tak:

1. Uruchamiam konnekta laugh.gif
2. Klikam w OPCJE
3. Rozwijam WTYCZKI
4. Wybieram GGicons
5. W rubryce Schemat ikon wskazuje folder, w ktorym znajduja sie moje ikonki w postaci plikow *.gif. W moim przypadku jest to : "c:/internet/konnekt/ggicons"

I tu sie pojawia problem, po wskazaniu folderu, nizej... nie widac mojego "schematu/folderu" ikon, ktory wskazalem... Oczywiscie jestem pewny, ze wskazalem dobry katalog i ze ikonki w nim sie 100%-owo znajduja.
pozdro wink.gif
hao
ggIcons czyta tylko .bmp
longart
hmmm... niech Ci bedzie, ale u mnie po zmianie na .bmp nadal nie dziala laugh.gif
pozdro wink.gif
daten
a zmieniłes tylko rozserzenia czy przekonwertowłes?? smile.gif
jesli przekonwertowałes to spróbój dac katalog wyżej tongue.gif
longart
Ale lama ze mnie... az wstyd sie przyznac co ja zrobilem/myslalem... coz... :oops: :oops: :oops:
Ale juz wszystko dziala, tylko ja myslalem o czyms innym... ZUPELNIE innym laugh.gif laugh.gif laugh.gif
pozdro wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.