Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Seria problemów
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
3ld4r
Zainstalowałem wczoraj Konnekta. I nie rozumiem kilku rzeczy:
1) Jeśli chodzi o gg... Mam listę kontaktów, która wyświetla się jak chce mad.gif Tzn... osoby niedostępne są albo z czerwonym słoneczkiem albo z takim półprzezroczystym... I te drugie nie są niewidoczne. Na pewno.
2) Poza tym mają te "?" przy ikonkach -> a część z nich zmianiała status ponad tydzień temu -> chociaż program wyświetla info, że zmieniali wtedy kiedy się ostatnio zalogowałem... Co uruchomienie programu, to inna data...
3) Nie mam opcji włączenia buforowania listy kontaktów -> moja wersja to 0.6.22.137.

Z góry thx za pomoc.
keeveek
ikonka z <?> oznacza, że osoba jest albo niedostępna, albo niewidoczna. po paru minutach zostaną tylko osoby, które prawdopodobnie są niewidoczne, reszta zostanie ze zwykłym słoneczkiem.
3ld4r
No ok... A jak ustawić jakieś hasło na ten program... albo chociaż na nr gg...
keeveek
ustawienia -> profil -> ustaw hasło
3ld4r
Zostało jeszcze
3) Nie mam opcji włączenia buforowania listy kontaktów -> moja wersja to 0.6.22.137.
keeveek
buforowania listy kontaktów? a czym to się je? :]
John Cooper
Ale masz włączoną opcje dlatego masz takie ikonki...

Ustawienia
Lista kontaktów

Oznaczenia aktywności użytkowników
i pewnie masz zaznaczoną opcje
Uwzględnij przy sortowaniu i pokaż ikonkę aktywności

Gdy tą opcje odznaczysz wtedy wszystkie słoneczka będą jednolite, te z opisem, te bez opisu smile.gif
3ld4r
QUOTE(keeveek @ 27.12.2005 - 10:14)
buforowania listy kontaktów? a czym to się je? :]
*


http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4311
z tym smile.gif
lhs
Spróbuj sobie podnieść stopień zaawansowania - Ustawienia | Ustawienia.

3ld4r
Działa smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.