Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Status Konnekta, konieczność posiadania konta Beta...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Lukas77
Praktycznie wszyscy moi znajomi nie radzą sobie z konnektem, ponieważ wyskakuje im "dziwne" wink.gif okienko z koniecznością rejestracji... Mi to nie przeszkadza, ale czy konnekt nie jest już wystarczająco stabilny żeby wypuścić go w Polskę bez konieczności rejestracji? Na pewno łatwiejsza instalacja i użytkowanie programu przyczyniłyby się do jego popularności, natomiast konto beta mogłoby zostać dla chętnych, zapaleńców z tego forum smile.gif

To tylko propozycja, ale może Główny sztab nie zastanawiał się nad tym ostatnio?

P.S. Moje przemyślenie wzięło się stąd, że jedna osoba widząc u mnie konnekta poprosiła mnie żebym jej zainstalował, bo Ona nie wie co to beta itd. Założyłem jej konto, zaistalowałem program, ale ostatnio konnekt znów zaczął jej pokazywać informacje o rejestracji... A mnie nie chce się lecieć do niej, hehe...

Pozdrawiam
Flind
No coz mam dla ciebei zła nowine. Musisz chyba sobie bardziej bystrych znajomych poszukac, bo jesli nie daja sobie rade z zarejestrowaniem konta to ja juz nie wiem co zrobia gdy im sie nie bedzie chciał konnekt połaczyc z serwerem GG lub z now wyjdzie na kilka dni jakas nie stabilna wersja po przerobkach biggrin.gif:D. Rejestracja kont to chyba nie jest az taka uciazliwa sprawa, a z pewnoscia pomaga hao w ogarnieci u tego bajzlu. Pozatym co sie stanie gdy jednej z takich osob cos sie popsuje i zacznie wysyłac wiadomosci o błedach?? Wtedy nic Hao nie bedzie mogł poradzic bo nie bedzie posiadał zadbnych informacji o takim delikwencie
Lukas77
No więc osoba, która będzie miała niezarejestrowaną wersję K nie będzie rozsyłać info o błędach, opcja tylko dla betatesterów...

QUOTE
Musisz chyba sobie bardziej bystrych znajomych poszukac, bo jesli nie daja sobie rade z zarejestrowaniem konta...

Nie no... Mam wykreślić człowieka nie znającego się na komputerach z listy moich znajomych? smile.gif
Flind
Nie no oczywiescie ze. Ja np co po niektorym w ogole nawet nie wspominam o czyms takim jak konnekt bo szkoda mi potem energi na tłumaczenie czego kolwiek smile.gif
hao
Dopóki nie będzie wersji stabilnej (nie tylko w kwestii wywrotek, ale i "stabilności" SDK) nie ma o czym myśleć...
Lukas77
Hehe, to sie nazywa konkretna odpowiedź...
Pozdro
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.