Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: KLAN i Crypt.. bugs
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
freei
win XP po obu stronach, gadam sobie przez KLANA z właczonym szyfrowaniem i ... konczymy rozmowe koles nic nie mówi a mi sie non stop pokazuje ze on cos do mnie wysyla - jak klikam to sie pokazuje puste okienko ale dalej miga w trayu - nie przestaje.. Nawet jak ponownie uruchomie Konekta to miga ciągle.. Jak usune uzytkownika i dodam znowu to przestaje. nie iwem czy wplyw na to moze miec ze koles ma firewalla , podbnie jak ja. Odrobine rozmaiwalem z inna osoba przez KLANA i tam sie to nie pojawiało ( rowniez szyfrowana rozmowa).
A u bylo cos takiego że jak rozmaiwalem jednocześnie z kolesiem na 2 okienkach Konekta - GG i KLAN i wysyłałem klucze w obydwy ( gaducrypt) to n aKLANIE działało a n aoknie GG krzaki byly pousuwalismy klucze zrestartowlaismy konekta powysyłalismy znowu i sie naprawiło.
pozdrawiam
freei
teraz mi migaja 2 puste wiadomosci na 2 uzytkownikach ( wszyscy ktorzy sa) - w tym jedno z nich ma wylaczony komp a drugie ma wylaczonego konekta- restart konekta nie pomaga
freei
denerwujace to odrobine bo po kliknieciu pokazuje mi sie puste okienko a nie konekt..
case
QUOTE(freei)
...koles nic nie mówi  a mi sie non stop pokazuje ze on cos do mnie wysyla - jak klikam to sie pokazuje puste okienko ale dalej miga w trayu - nie przestaje.. Nawet jak ponownie uruchomie Konekta  to miga ciągle..

czasem podobnie mi sie dzieje, ale nie uzywam wogule crypta, bo tylko problemy przynosi :? ...
freei
z tym ze ja własnie potrzebuje czegos niezawodnie w miere działajacego i szyfrujacego rozmowy lanowe/sieciowe bo jestem non stop sniffowany wink.gif ostatnio w ciagu 2 godzin rozmowy power GG + gadu crypt musielismy 10 razy resetowac power GG bo przestawaly dochodzic wiadomosci:/
freei
usunałem obydnie osoby z listy kontaktow i wtedy po restarcie konekta cos mi sie pokazalo w tych okienkach jakies stare wiadomosci..i juz przestało migać..
hao
W razie takich kłopotów zamknij konnekta i usuń msg.dtb z profilu...
Lukas77
Przerabiałem ten temat i wcale nie trzeba usuwać gościa z kontaktów, czy pliku msg... po prostu jest wtedy zakolejkowana wiadomość, ale siedzi w historii w kolejce i ani myśli wyskoczyć do okienka, które wywołujemy klikając w tray'u. Ale pewne jest że w historii oczekuje wiadomość od gościa z którym rozmawiamy i wystarczy ją usunąć z historii, a wtedy ikonka w trayu przestanie migać.
freei
Dzieki z aporadu. popróbuję.. ale fajnei byloby gdyby ktos to poprawił wink.gif
pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.